Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
Ja lubię to pudełko.Wyszło super!. Lubię też tą serwetkę.Zresztą jest na moim pierwszym krzesełku Smile. Lubię też skrajności.Albo skromne,albo przesadzone w ozdobnikach.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Lawenda ! <3 jest lawenda, tak więc pudełeczko przepiękne Smile
Odpowiedz
Lawende bardzo lubie, zawsze, przyklejona i na zywo. Ja bym sie pokusila o lekkie kropeczki w dwoch kolorach; drobniutkie lawendowe i ciemne, duze kropy - symbolicznie - w dwoch miejscach, ale w bardzo malych ilosciach... ot... taki akcent jedynie.
Odpowiedz
co wy dziewczyny macie z tymi kropkami ?? Big Grin mi się osobiście takie paćki nie podobają, zepsuły by tą szkatułkę ;-)
Odpowiedz
Przyjemna szkatułka, ładny motyw, podoba mi się. Gdybym miała cokolwiek zmienić to nie dałabym tej lawendy tak symetrycznie z przodu. Ciekawiej by było, gdyby te gałązki na dole były jakoś inaczej ułożone. Ale i tak mi się podoba Smile
Odpowiedz
Sto lat, sto lat!
I weny wielkiej jak od morza do samiutkich Tater HeartHeartHeart
I zdrowia, i uśmiechu, i zwykłego ludzkiego szczęścia - słowem najlepszego z okazji urodzin, droga Jubilatko


   
Odpowiedz
Reklama
Dzisiaj są Twoje urodziny,
świętuj ten dzień ze swymi ukochanymi.
Śmiej się i miej wiele radości,
niech szczęście zawsze w Twym sercu gości.
Byś chorób nie zaznawała,
wesołością przykład dawała,
by Twe marzenia się spełniały
i jeszcze więcej szczęścia dawały.
Żyj sto lat, a nawet więcej,
byle Cie nie opuściło nigdy szczęści
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszegoSmile
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=a3MgQqT3uHY Wszystkiego Naj... Naj...najlepszego!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Bardzo bardzo dziękuję za pamięć i życzenia i za wierszyk i za pingwinkiSmile Kochane jesteście a ja tak mało teraz mam czasu na to by byc z WamiSadAle kocham Was i czekam na dzień w którym czas będzie moim przyjacielem Smile Zapraszam na torcik


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl