Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
początki :)
#11
Podpisze sie pod tym, co napisala Grazynka.
Donica ciekawa, o niebanalnym ksztalcie.
Odpowiedz
Reklama
#12
Miło mi, że doceniacie pracę Smile

doniczkę zdobyłam dzięki tż Smile tak naprawdę to zaciągnął mnie do Pana, który właśnie robi takie rzeczy. W pracowni urok taki, że mogłabym tam zostać na ho ho długo. Udało mi się kupić tam właśnie takie surówki do ozdobienia, bo zazwyczaj ozdabiają sami i wypalają w piecu. Akurat jak byłam to wyjęli aniołki i było słychać cudowne stukanie. Farba schła Smile. Mimo, że wyszliśmy cali brudni (oczywiście musiałam dotknąć eksponaty), to było warto i sadze, że będę tam częstym gościem.

Loh, ale się rozpisałam. Po protu poczułam chęć podzielenia się atmosferą jaka panowała tam w pracowni. Chyba mnie natchnęła Smile
Odpowiedz
#13
Fajna doniczka! Tulipanki świetnie się na niej prezentują!

Ja bym górę zrobiła całą żółtą - ale ja znana jestem z "nielubienia" przecierek... Undecided

A gdzie druga praca????
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#14
(11-26-2012, 02:41 PM)Zuza napisał(a): Fajna doniczka! Tulipanki świetnie się na niej prezentują!

Ja bym górę zrobiła całą żółtą - ale ja znana jestem z "nielubienia" przecierek... Undecided

A gdzie druga praca????

Aparat jest w terenie, ale wieczorem postaram się cyknąć fotki.
Odpowiedz
#15
mój ukochany wzór - wykonanie tez bardzo dobre
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#16
Bardzo udane początki, niebanalny kształt doniczki podkreśliłaś fajnym, tulipanowym motywem Smile, a i przecierki całkiem, całkiem...
Tak trzymaj! Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Bardzo ładna pierwsza praca Smile Doniczka nietypowa, ale jaka cudna. Ja też za przcierkami nie przepadam, ale daję pracy szansę Tongue
Odpowiedz
#18
Oj, doniczka śliczna Smile I zdjęcia bardzo fajne Smile Dawać kolejne prace Smile
Odpowiedz
#19
ah, dziękuję za wszystkie komentarze Smile

obiecane zdjęcia drugiej pracy Smile

I jeszcze jedno, niestety nie zmieściło się już z poprzednimi.

Mam nadzieje, że i ta się spodoba Smile


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#20
Ależ śliczny lampion! Świetny kraczek i motywy czarno-biała - w sam raz do mojego mieszkanka! Zabieram!!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl