Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
początki :)
#1
            Witam !

Zrobiłam już kilka prac, ale tak naprawdę to mogę "pochwalić" się dwoma pracami. Na chwilę obecną zaprezentuję doniczkę, potem postaram się wrzucić zdjęcia drugiej pracy.

Pozdrawiam Smile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#2
O to jesteśmy dwie.Ja wczoraj też robiłam doniczkę.Pierwszą i w dodatku znalezioną na śmietniku Big Grin bo nie mam już co ozdabiać.Czy Twoja donica jest plastikowa?





Odpowiedz
#3
(11-24-2012, 03:55 PM)satori napisał(a): O to jesteśmy dwie.Ja wczoraj też robiłam doniczkę.Pierwszą i w dodatku znalezioną na śmietniku Big Grin bo nie mam już co ozdabiać.Czy Twoja donica jest plastikowa?

o proszę Smile to ciekawe znalezisko Smile

moja doniczka jest ceramiczna Smile
Odpowiedz
#4
To na ceramicznej było Ci łatwiej Wink Moja plastikowa i farba nie bardzo chce się trzymać mimo ,iż zrobiłam podkład.Ale cóż ,ja dopiero zaczynam więc ćwiczę rękę i pędzle.Pokazuj następne prace !!!





Odpowiedz
#5
Ale ładnie wycięty wzór Smile
Odpowiedz
#6
dziękuję Smile
przydały się mini mini nożyczki + pół worka cierpliwości Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Hej, witam. Ladne tulipany, pracowicie wyciete, na drugim zdjeciu gora kwiatka, sam czubek, chyba nie przykleila sie dokladnie, no i jeszcze lakierowania ciut potrzeba. Podoba mi sie tlo, jak na poczatki nie zostawilas jednego koloru, ladnie gore przetarlas, brawo i czekam na nastepne! Smile
Dominika
Odpowiedz
#8
Ciekawa ta doniczka, nietypowy kształt. Wzór faktycznie wycięłaś modelowo! Czekamy na następne prace.
Odpowiedz
#9
Pierwsze prace różnie wychodzą, natomiast Tobie się udało.
Odpowiedz
#10
dziękuję za wszystkie komentarze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl