Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duchowa rewolucja calin
#11
Lubisz kombinować i tworzyć coś z niczego - bardzo mi się to podoba.
Butelka jest całkiem całkiem, lampionik- to już dziewczyny powiedziały, żeby szpachlówka nie wyglądała jak szpachlówka, mogłabyś pomalować ją farbą akrylową jeszcze raz, by zakryć niedociągnięte miejsca, może przetrzeć rozwodnionym brązem by spasowało się z motywem. A słoik na żelatynie prezentuje się całkiem nieźle , bez zmarszczekSmile
Na pewno będziesz robić coraz fajniejsze rzeczySmile
Odpowiedz
Reklama
#12
Dziękuję bardzo za rady Smile Bardzo je sobie cenię i biorę do serca Smile Na pewno będę ciągle kombinować i próbować to co doradzicie Smile

A dzisiaj mam do pokazania buteleczkę perfum.
Nie ma w niej nic trudnego Smile Wzór wydrukowany na papierze śniadaniowym, buteleczka pomalowana dwukrotnie gruntem, motyw przyklejony na białko, na wierzchu pokropione czarną temperą i póki co jedna warstwa lakieru w sprayu Smile

   

Trochę przesadziłam z tymi kropeczkami Smile Następnym razem będę bardziej uważać Smile
Odpowiedz
#13
BARDZO mnie się podoba taka buteleczka a ze jestem pierwsza to zabieram i zmykam - no dora zabieram ale niech jeszcze sobie tutaj będzie przez chwilkę co by inni mogli sobie popatrzeć
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#14
O fajna ta buteleczka... choć faktycznie trochę zbyt dużo tych ciemnych kropek... ale jak popstrykasz teraz dla odmiany takimi w kolorze tła, to nadmiar ich zniknie Smile
Odpowiedz
#15
Fajna! I nawet te kropki fajne -ja tam lubię kropki! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#16
Ha, dobrze że nie beżowe te kropki, bo by się Zuzce nie podobały Tongue
A tak serio to bardzo to dobrze wyszło - kropek za dużo w stosunku do delikatnosci wzoru, gdyby był print room czyli czarno biały, to by nie przeszkadzało. Ale spróbuj zrobić tak jak radzi Vika, zneutralizować jaśniejszymi.
Odpowiedz
Reklama
#17
Super pomysł z tymi jasnymi kropkami. Takie proste, a sama na to nie wpadłam Smile Aż mi głupio Smile
Odpowiedz
#18
Fajny , kropek mniej, może uda się część przytapować?
I chociaż lubię mat, to tutaj błysk by mi pasowałSmile
Odpowiedz
#19
Ha, a mnie się wydaje, że akurat tutaj mat jest ciekawszy Smile I jak tu wszystkim dogodzić...
Odpowiedz
#20
Ja stawiam na blysk - wydobedzie i kropki i motyw rozany. Kropki sa w idealnej, jak dla mnie, ilosci i kolorze. Swietnie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl