Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duchowa rewolucja calin
#1
Shocked 
Hej hej hej Smile Dzisiaj w końcu się odważę i pokażę wam jakieś moje prace Smile
Jestem osobą początkującą w decoupagu Smile Dużo czytam i próbuje, ale mam pewne minusy - jestem strasznie niecierpliwa, dlatego dużo rzeczy mi nie wychodzi Smile Nie proszę o wyrozumiałość tylko o szczerą prawdę, bo przecież chcę się czegoś nauczyć Wink

Moją pierwszą rzeczą jest totalnie kombinowana dla mnie butelka.
Butelka zwykła z reddsa. Zrobienie jej to dla mnie całkowita nowość.
Podkład: farba emulsyjna
Na podkładzie w niektórych miejscach pomalowane czerwoną farbą(tempera)
Krak: zrobiony z żółtka
Klej : białko
Obrazek: drukowany na papierze śniadaniowym(pierwszy raz)
Lakier : najpierw spróbowałam w sprayu, a potem zrobiłam warstwę zwykłego do drewna (chciałam sprawdzić czy można robić i jednym i drugim)
   
   
   

Kolejną rzeczą też kombinowaną jest świecznik z szklanki z nutelli Smile
Użyłam masę szpachlową, serwetkę i odrobinę gruntu
Ten świecznik jeszcze przed lakierowaniem Smile
   

Ostatnie na dziś : mój słoik po kawie na pędzle
Użyłam podkładu gruntującego, lakieru do paznokci z brokatem i lakieru do lakierowania a i zapomniałabym wspomnieć że jako klej użyłam żelatynę spożywczą Smile
   
Odpowiedz
Reklama
#2
woow....super te spękania na butelce wyszły......, słoiczek tez miły dla oka.......szkoda, że moje pierwsze prace tak nie wyglądały.....zazdroszczę talentu
Odpowiedz
#3
Tak to jest serwetka Smile A z tą masą szpachlową na górze i na dole to w sumie taki eksperyment, bo byłam bardzo ciekawa jak będzie widoczny ogieńSmile Jak się pali to wygląda jak przez taką małą koroneczkęSmile Chyba będę próbowała zrobić sporo świeczników na różne sposoby Smile Dziękuję za rady Smile
Odpowiedz
#4
No i proszę - bardzo obiecujące początki Smile
i bardzo powszechny grzech początkującej - zdecydowany brak lakieru Tongue
ale to jest do nadrobienia, bo to techniczna sprawa...
za to należy Ci się pochwała za dokładne i staranne naklejanie motywów, no i za to, że próbujesz, próbujesz, próbujesz... Smile
widzę potencjał!
Aha - najlepszy jest słoik... gdyby jeszcze ten lakier... Wink
Odpowiedz
#5
Mnie się wszystko podoba! A najbardziej to, że masz taki zapał i próbujesz wszystkiego Smile Zazdroszczę Ci tego... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#6
Bardzo ładne prace czekam na następne. Moje tak ładnie nie wychodzą jeszcze!!
Odpowiedz
Reklama
#7
Brawo za odważne eksperymenty na początek - krak z żółtka i białko jako klej to już w ogóle mnie rozwaliły Big Grin Jajko to jednak świetna rzecz! Butelka jest fajna, taka dość nieokrzesana w wyglądzie, ale z klimatem. Słoik wyszedł świetnie, jak dostanie trochę lakieru to będzie super. Natomiast świecznik niestety kompletnie mi się nie podoba - szpachlówka wygląda po prostu - jak szpachlówka. Jakby to stało gdzieś wśród robót budowlanych i się pochlapało... Choć sam pomysł z użyciem takiej masy nie jest zły, tylko tu zdecydowanie zabrakło mi jakiejś finezji, "urobienia" tego materiału na modłę dekoracyjną.
Odpowiedz
#8
I mnie podobają się Twoje początki. Duży plus za kombinacje i twórcze myszkowanie po kuchni. Smile
Odpowiedz
#9
Bardzo fajne poczatki. W koncu od czegos trzeba zaczac - mam tu na mysli tego reddsaTongue Podoba mi sie sloik na pedzle. Owszem, brakuje lakieru, ale wykonanie calkiem calkiem.
Z lampionikiem klopot taki, ze szpachla ''przyslonila'' wzor serwetki. Wyglada za ciezko.
Ale nie przejmuj sie uwagami i tworz dalej. Inaczej do wprawy nie dojdziesz.
Odpowiedz
#10
Super poczatki... poszukiwania w kazda strone Smile, eksperymenta, polecam zatrzymanie sie nad kazdym materialem, np. Erato pisze, ze szpachlowka wyglada zwyczajnie.. poloz nastepna partie na cokolwiek, i zobacz co sie stanie jak fragment pokropisz farba akrylowa (zwilzona szczoteczka do zebow, malo farby), a inny fragment niech przeschnie tak, ze sie masa lekko jedynie ugina i sprobuj pobrudzic, moze pozlocic, pobawic sie kolorem na niej - palcami, gabeczkami, tuszami do stempli. taki tylko pomysl....
dawaj dalej, duzo pasji widac.. bedzie super za niedlugo, jestem pewna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl