Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A co mi tam...
#1
Thumbs Down 
Witajcie. Od pewnego czasu, obserwuję niesamowite prace i czarodziejskie techniki, jakie prezentujecie na tymże forum, i zafascynowanym będąc, a także czując jakiś zew w duszy grający i ja także ośmielam się amatorszczyznę swoją z cienia zażenowania wychylić...To nic wielkiego, początki ledwie, ale coś mnie do tego rwania serwetek, i babrania się w lakierach ciągnie...wart jest czegoś mój zapał?


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Wart! Oczywiście, że wart!
Taca bardzo ładna (widzę łączenie serwetki, brawo za odwagę),
obrazek koszykowy też mi się podoba,
i butelka, i skrzynki na wino Smile
gdyby jeszcze trochę więcej lakieru.... Tongue
Odpowiedz
#3
(11-05-2012, 02:13 AM)vika napisał(a): Wart! Oczywiście, że wart!
Taca bardzo ładna (widzę łączenie serwetki, brawo za odwagę),
obrazek koszykowy też mi się podoba,
i butelka, i skrzynki na wino Smile
gdyby jeszcze trochę więcej lakieru.... Tongue

Ach, jak miło Smile...nooo tak, lakier....będzie cierpliwość, będzie i lakier Smile
Odpowiedz
#4
Jak możesz wątpić? Przecież widać, że wart!!! Big Grin

Pokazuj szybciutko następne prace!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
I mnie sie Twoje prace podobaja. Fakt, troche szlifow brakuje, ale to kwestia czasu. Nie przypadla mi do gustu tylko taca. Owszem, ciekawie zrobiona, ale jak na moj gust za duzo sie tam dzieje.
Zdradz czym wykonczylas sukienke baletnicy.
Odpowiedz
#6
(11-05-2012, 10:25 AM)mery napisał(a): Mnie się też podoba,a szczególnie skrzyneczki na wino,obrazek z koszykiem,no i butla z dziewczynką.a powiedz,na obrazku z tancerką,z czego spódniczkę zrobiłaś?

Bardzo dziękuję za dobre słowa, no i przede wszystkim, za dobre rady...to nie obrazek, tylko małe pudełko, a spódniczka jest z bursztynu, część trafiła do spirytusu jako wkład do nalewki, a reszta... Smile aha, małe sprostowanie - zrobiłeś, ponieważ zaliczam się do tej brzydszej części naszego społeczeństwa Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
A widzisz! Wszystko przez to, że nie przywitałeś się z nami w Witalniku i wyraźnie nie napisałeś koś zacz!!! Big Grin Napraw zaraz swoje niedopatrzenie! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
skrzynki na wino moimi faworytami
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#9
Bardzo udany początekSmile Witaj na forum
Odpowiedz
#10
Przy okazji remontu przedpokoju, nie mogłem się opanować i popełniłem buteleczkę, do kompletu, nie jest to decu, ale fajnie mi się pracuje z papierem dekoracyjnym, czy to na ścianie, czy tez na różnych fantach. Wazonik z różą zażyczyła sobie moja córcia, więc coś tam uklepałem Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl