Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia Dominiki - kafelki z gliny
Dzieki wielkie dziewczyny!
Grazynko, prosze do mnie napisac na maila, jak sie duze zdjecia wstawia, bo wstyd proponowac male co nieco, co? SmileSmile z gory dziekuje.
Odpowiedz
Reklama
Domi sto lat!!
Weny Ci nie życzę, bo tej masz tyle, że pół świata mogłabyś obdzielić Smile

   
Odpowiedz
dzieki kochane, czekam na podpowiedz (plis!!!!!) jak sie wstawia duze obrazki, zebym mogla postawic co nieco.
to moze na razie, ku ochlodzie, bo sie upalnie zapowiada, przedpoludniowe slodkosci: (niestety trzeba je otworzyc manualnie Smile)
lody decu:
   
tu juz klasik Smile

   

oraz mala czarna, do przelamania slodkosci :

   
Odpowiedz
I to w jak doborowym towarzystwie Smile. Dzieki Gra!
Odpowiedz
Eh...cudenkami czestujesz. Kawe zostawie innym, bo juz nie pije. Slodyczy unikam, ale zrobie wyjatek i zakosze deserekSmile
Odpowiedz
Przegapiłam Twoje urodziny, ale mam nadzieję, że się nie pogniewasz za spóźnione życzenia - życzę Ci spełnienia marzeń, po prostu. Masz tyle pozytywnej energii w sobie, że na to zasługujesz i na pewno tak będzie! Poza tą energią masz także prawdziwy talent i życzę Ci, żeby rósł i rozkwitał. Serdeczny buziak urodzinowy, i na sto stron, z wielką przyjemnością czekam na kolejne sto i dwieście i... Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Dziekuje Elu i Agnieszko, nic nie przegapilyscie kochane. to dzisiaj (jeszcze Smile), sciskam mocno!
Odpowiedz
Ha, no to tym bardziej życzę wszystkiego naj! Heart
Odpowiedz
HeartHeartHeart
Odpowiedz
I ja gratuluję seteczki Smile i wszystkiego naj, naj z okazji urodzin Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl