Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia Dominiki - kafelki z gliny
Big Grin Też się nie zdziwię... Big Grin
A te kamee śliczne są - jak od jubilera!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
O, to ja następna, która się dziwić nie będzie - nic a nic... Tongue

A kamee oczywiście, że cudne, bo i jak mogłoby być inaczej??
Odpowiedz
No właśnie, nie napisałam, że śliczne SmileJak muszle takie opalizujące. Piękna ta forma do wytłaczania.
Odpowiedz
Śliczności! Forma do wytłaczania wygrała dzisiaj wszystko Smile)
Odpowiedz
Oli, i ja też tak myślę...
Domi cuda tworzysz!
Kamee boskie, ja chce taką upudrowaną damę! ( tu: krzyczę i tupię, bo chcę!!!)
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Dominiko, to nie fair. Na tym forum i w tym dziale nie wolno pokazywać takich rzeczy, powinnaś zostać zbanowana. Od zaraz, na co najmniej rok Wink.
A tak już bez żartów to powiem Ci, że bardzo podoba mi się kolorystyka Twoich prac. Używaż złota, srebra i innych kolorów a to wszysto jest takie zgrane, smaczne. Z takim talentem to sie trzeba urodzić, nie wystarczy maziać, paćkać.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
oj dziewuchy, juz jestem, kocham Was przeokrutnie, bardzo, bardzo dziekuje za tak mile slowa Smile. Stoliki i fotele byly bezpieczne, rece pelne wiercipiety michulowego. I ja wiem, ze jak pisze, ze to proste przeokrutnie, to Wam sie moze wydawac, ze kokietuje albo sciemniam dla bog wie jakiego powodu. Nic podobnego - fimo wciskam, wyjmuje, wypalam i maziam, no jasny gwint - maziam po prostu SmileSmileSmile

ps. ta radosc, jak misiek wlecial w ramiona mojej mamy z okrzykiem 'baba'... no prawie mi sie mokro zrobilo na oczach.
Dobranoc czarodziejki, padam.
Odpowiedz
oj tak kamee cudne ;p
Odpowiedz
jakby ktos mial ochote, to pan z Wroclawia wysyla, ja go znalazlam na ang. ebayu, ale pewnie, gdzies w PL (i taniej!) tez sprzedaje:

http://www.ebay.co.uk/sch/robertdebelem/...7675.l2562
Odpowiedz
Kurcze ale rozrzut Big Grin Chrystusik frasobliwy i zombie Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl