Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No i nareszcie mój decu..
#11
No no no Smile Jestem pod wrażeniem - super pomysł na podkładki, a i technik cała masa. Dawaj nestępne, bo baaaardzo jestem ciekawa Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Dziękuję wam dziewczyny... Naprawdę podnosicie mnie na duchu.. Aż mi się cieplutko w serduszku zrobiło Smile
Odpowiedz
#13
Jestem pełna uznania dla Twojej pierwszej pracy...czapki z głów Smile
Odpowiedz
#14
Niesamowite Smile patrzenie na to co zrobiłaś wyzwala we mnie chęci spróbowania czegoś równie trudnego Smile
Odpowiedz
#15
Poza drobnymi niedociągnięciami, które dziewczyny już wymieniły.. To praca mi się bardzo podoba Smile
Gratuluję debiutu i już nie mogę się doczekać kolejnych prac Smile
Odpowiedz
#16
Swietne podkladki, pomysl i wykonanie tez... pomimo drobnych potkniec Smile. Bardzo podoba mi sie tlo, jezeli to farbki, a nie bitum, ktorym sie lepiej 'postarza', to jeszcze wieksze gratulacje! Tworz i pokazuj jeszcze!
Odpowiedz
Reklama
#17
Podkładki EXTRA! Ja bym je brała nawet takie niedoskonałe Wink Świetne są, oby tak dalej Smile
Odpowiedz
#18
zainspirowana Twoja pracą, która piekielnie mi się podoba...poleciałam w zakamarkach szukać pudełka....i znalazłam, okrągłe od słodkości, ale co mi tam......będzie zamiast cukierków - samochodzik.....nie wiem jeszcze który ale na coś się zdecyduję.......dzięki Ci kochana za inspirację....
Odpowiedz
#19
Dzięki za ciepłe słowa i bardzo się cieszę, że moja praca już inspiruje innych.. Rosnę Tongue
Odpowiedz
#20
Bardzo pomysłoweSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl