Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Domi, na pudełko też by się nadał - mam jeszcze jaszczurkę z planem pudełkowym Smile

Szksacie, a czemu opłakane?

Grarut, uwielbiam takie komentarze Big Grin
Odpowiedz
Reklama
jaszczury sa boskie... pozwoliłam sobie poszukać jaszczurów na transfer pod te właściwą Smile
https://www.google.co.uk/search?q=lizard...B570%3B500

5-ta linijka, drugi z lewej Smile

na konkurs jaszczury dawaj!
Odpowiedz
Widzialas sekretarzyk Gofiry z jaszczurem? Po czymś takim nie zrobię Wam tego, żeby zadać jaszczurkę jako motyw konkursowy Smile
Odpowiedz
Oj, moze to bylo przed pazdziernikiem Smile
No to osmiornice, tez sa boskie Smile
Odpowiedz
Poszukaj sobie w jej wątku, warto Smile
Poszukałam - zajrzyj na 18 stronę wątku Gofi, tam jest pokazany ten sekretarzyk w wersji końcowej.
Odpowiedz
lece Smile, thx
Odpowiedz
Reklama
Ha!
Muz(a)go droga! Kameleon cud-miód-malinowykoktailzczekoladą!!!
Fantastyczny efekt, taki prosto jak z tęczy po burzy Smile
Brawo!
Odpowiedz
Leon się aż zaczerwienił od tych komplementów Big Grin Serio, no przecież czerwonej bejcy nie mam, a mogłabym przysiąc, że...
Odpowiedz
Zrobiłam w końcu pierwszą butelkę - choć uczciwie mówiąc, pierwsza już kiedyś była, ale wylądowała w śmietniku, tak była "piękna" Tongue

Ta mnie samą zaskoczyła po wielekroć, bo - po pierwsze nie lubię czerwieni i czerwonych motywów, a tutaj są maki i bardzo dobrze pasują (wybrałam je ze względu na układ motywu). Po drugie miało być czysto i oszczędnie, i w ogóle niestarociowo, a ostatecznie jest krak i zdecydowanie starociowo. Po trzecie, krak miał być delikatny i subtelny, a wygląda... no same widzicie, jak wygląda...
Ale - w ostatecznym efekcie wszystko to całkiem mi się podoba i to jest największe zaskoczenie Big Grin
Butelka z odpowiednią zawartością będzie prezentem urodzinowym dla mojej przyjaciółki.

E voila, Makowa Panienka Big Grin
               

A szczególnie dumna jestem z korka, nad którym się bardzo napracowałam (jest plastikowy z jakimś wytłoczonym wzorem na górze, który wymagał trzech warstw szpachli, plus krak i lakier)
   
Odpowiedz
Czasem taki nie do końca udany wyrób okazuje się być całkiem atrakcyjny. Mnie się to podoba, zwłaszcza, że lubię i maki i ten odcień czerwieni. A co będzie zawartością? Kompot makowy raczej nie wchodzi w grę?Big GrinBig GrinBig Grin
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl