Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
dzieki za info, no tak gora, lacznie z ciemnoszarym lukiem poszarpanym, schodzaca w dol i na lewo - palce lizac, chyba fakturowanie najbardziej do mnie obecnie przemawia.
Odpowiedz
Reklama
Transfer... ech... ja też chcę...

PS. Ciekawe co ogląda ta babeczka z twarzą zakrytą kapeluszem...? Chyba nie dzieła na wystawie... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zakładka bomba! A ten obrazek super by pasował do mojego salonu Wink Ładna kolorystyka.
Odpowiedz
Ściągnęłam sobie więcej obrazków tego malarza Blush Jeszcze nie wiem na co, ale na coś je będę transferować Big Grin

Zuza, a Ty nie robisz transferów? A to łatwiejsze, niż się wydaje, w każdym razie przy użyciu tego magicznego medium...
Odpowiedz
Uważam, ze transfer nie jest grubszy niż przeciętny papier do decou. Czyli troszkę grubszy niż serwetka, ale daje się ukryć standardową warstwą lakieru czy farby. Nie wiem czy to widac, ale "surowy" transfer jest pokazany na pudełku z topielicą przed wykonczeniem (które tak się Wam nie spodobało, no co za los...) Tam wprawdzie granice chowałam pod konturówką, ale spokojnie dałoby się podmalować i wylakierować tak jak zwykle.
Odpowiedz
Te kobitki sa zajefajneSmile Musze poprzegladac prace tego pana, moze cos dla siebie znajde.
Odpowiedz
Reklama
TUTAJ można obejrzeć całą serię o "manekinach". I rożne inne mega obrazy na tej stronie Heart
Odpowiedz
Obrazek świetny. Niestety strona nie otwiera się.
Odpowiedz
No niestety hiperłącza wstawiane przez iPada jakoś nie chcą działać Undecided
To wstawiam normalnego linka http://ego-alterego.com/2011/12/donne-in...rusciante/
Odpowiedz
Erato, a transferujesz, o ile sie nie myle, nakladajac naprzemiennie warstwy, tak? poziomo, pionowo itp. potem moczysz, usuwasz papier, zostaje blonka z wydrukiem, tak? Jesli tak, to ile wlasnie tych warstw nakladasz? Bo mi sie wydaje, ze dwie wystarcza, nie za cienkie, nie za grube i dobrze wyschniete; flim/blonka jest cienka i sie gubi latwo pod lakierem. Jak bredze, to powiadom plis. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl