Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aksiakowe wzloty i upadki
#1
Star 
    [attachment=5829]     Takie oto moje ślicznoty wyszły, te z konwaliami już nie istnieją - raczyły po pokryciu krakiem spękać na amen i farba zaczęła odłazić więc jej pomogłam i wyczyściłam do spodu. Ta w kolorze lawendy jeszcze istnieje, ale za to pomarszczyła mi się "nieco" serwetka (hehehe) - no, ale nie od razu Kraków zbudowano Tongue
Odpowiedz
Reklama
#2
jej! ale ta lawendowa jest tak cudnie pocieniowana! aż Ci zazdroszczę, wezmę ją sobie, dobrze? Smile
Odpowiedz
#3
Rozmarynowa zabieram, jest super.
Odpowiedz
#4
Lawendowa jest świetna. Rób dalej ,będzie coraz lepiej
Odpowiedz
#5
I mnie lawendowa urzekłaSmile
Odpowiedz
#6
to co chce już zabraneTongue musisz zrobić kolejneTongue
Odpowiedz
Reklama
#7
    Dawno mnie nie było, oj dawno!
Ozdobiłam szklany klosz lampy kuchennej ryżowcem przyklejonym klejem do ceramiki i mam dylemat czy lakierować, bo to przecież się solidnie nagrzewa od żarówki.
Fotka niezbyt wyraźna bo robiona telefonem Big Grin
Odpowiedz
#8
albo coś mnie ominęło albo nie wiem
bo jakos ta nazwa watku mnienie pasuje jakie upadki - no chyba że coś spadlo i się pobilo bo inaczej to nei rozumeim jak na poczatki i debiuty zupelnie udane brawo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#9
Świetny ten klosz - a papier jest naklejony na zewnątrz czy od środka? Jeśli na zewnątrz, to spokojnie bym polakierowała. Dumam ostatnio nad takim preparatem Renesansu, który się nazywa lakier szklący, i podobno się go da wypalić w temperaturze do 80 stopni, no więc podgrzewanie nie tylko mu nie powinno zaszkodzić, ale ponoć nawet się robi bardziej "szklisty". Ale go nie używałam jeszcze.
A jeśli od środka, to zabezpieczyłabym tym samym preparatem, którym kleiłaś.
Odpowiedz
#10
Bardzo ładna ta rozmarynowa WinkTę w tle z biedronką też robiłaś? (a tak na marginesie - baba boska!Big Grin)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl