Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asikowe... znowu hurtowo -str.35
a tak w ogóle to dzięki serdeczne Dziewczyny, bo to Wy mi podsunęłyście pomysł z kropkowaniem. To pudełko miałam gotowe ale coś było łysawe, niby było ok ale cosik brakiwało, wiecie same jak to jest. No i wtedy napisałyście o kropkowanie, tak więc dzieki Wam wygląda jak wygląda Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
Czyste, estetycznie wykonane pudło Wink Świetne!
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mery masz rację jak pracy czegoś brakuje to wystarczy pstryknąć kropeczki i już jest cacy .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jasne - "pstryknąć kropeczki" i jest... masakra (u mnie).
Ale jak widać na załączonym są tacy, którym wystarczy... Smile
Odpowiedz
dla moich chrześniaczek Smile

   

jeśli się zbiorę i pohaftuje następne kartki to założę osobny temat, ale dla jednej pracy nie warto Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Piękno w prostocie. Rewelacja!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Pomysł! Wykonanie!
Lepiej zakładaj osobny wątek, bo karteczki rewelacyjne. Zamówienia się posypią, zobaczysz Smile
Odpowiedz
Cudne karteczki! Delikatne, czyściutkie. Takie w sam raz na I Komunię Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Kartki wyszywane swietne, faktycznie nowy watek pewnie sie przyda, bo misternosc wykonania, ze ho, ho! Smile

Samochodzik w blekicie bardzo cieszy oko, ja bym jeszcze ciemne kropki wlaczyla, szczegolnie w srodku. Pasiaki dolem faktycznie ponadczasowe, zawsze sie sprawdzaja.
Odpowiedz
Ależ super . Jak ja kocham haft i takie właśnie kartki . Są takie oryginalne . Gdzie kupujesz bazy?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl