Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia Dominiki - kafelki z gliny
I dls mnie skrzynka z czasem...ba! caly kontener! albo nawet dwa Smile, a w przyszlym roku to juz w ogole bedzie.... chyba, ze Miska oddam do przedszkola z bursa Smile
Dzieki Grazynko Smile, staram sie dbac o fasolke, jak umiem Smile
Odpowiedz
Reklama
MIstrzostwo swiata za szkatułe, jest obłędna!! Moje kolory, brązy i pomarańcze/ bursztynowo, fantastyczna fakturka, moje esy floresy, które po prostu kocham miłością wielką. Doczytałam o embosie, a już się zastanawiałam jak uzyskać taki efekt. Embossingiem się nie bawiłam jeszcze, to przede mną. A można coś takiego uzyskać poprzez przeźroczystą pastę strukturalną? Pewnie, nie taki sam będzie efekt, ale podobny?
Odpowiedz
Ale ktory embossing Asiula? ten na gorze i bokach dolnych? serwetki? Mysle, ze tak, polozysz paste przez szablon, a jak wyschnie to kolor na gore, nie mam pojecia, jak sie zachowa pasta, czy sie nie zabarwi za mocno, ale wtedy papierem ja ... Smile
Odpowiedz
Czyli chustecznik dla Wioli:
           
Odpowiedz
Jest cudny i ma genialne ozdobniki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Przepiękna praca. I co nic nie gadasz jak zrobiona Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Pokusilam sie o zrobienie mozaiki - na kartonowa kartke nakleilam serwetke, z niej wycielam kilkanacie elementow wg wlasnego szablonu. Przelecialam je przez szablon pawiowy cuttlebugiem, a wytloczone fragmenty przeciagnelam woskiem zlotym (dwa odcienie) vivy decor oraz miejscami woskowa patyna sliwkowa, srebrna i rozowawa. Podoba mi sie zabawa, mimo ze czasochlonna, z robieniem mozaiki z serwetek, bedzie na bank powtorka.

Dol to tez eksperyment - zamiast pasty normalnej przez szablon, wciskalam rozne woski vivy decor, kocham je po prostu, ciezko w ramach pasty sie ich uzywa, ale te kolory... potem przetarlam innymi woskami miejscami, potem po calosci zlota mika bardzo delikatnie.

Zamkniecie - stemple i trzy kolory miki.
Odpowiedz
No tak... Za milion lat by mi do łba nie przyszły takie pomysły Big Grin Ty nawet jak się weźmiesz za serwetkę, to wychodzi magia. Rewelacyjny pomysł, efekt olśniewający.
Odpowiedz
Takie zblizenie bardziej oddaje wypuklosci;
   

A ten 'medalion' z pawim piorem na boku zalany jest MP magic dimensional, zdecydowanie mi go Aga swoimi cudami sprzedala, szybko nabylam, faktcznie - godny polecenia.
Odpowiedz
Dzieki dziewuszki, mozna sie pokusic o prosta, kwadratowa mozaike, bez zadnego wytlaczania, z kilku lub jeden serwetki, potem taki aranz np. tylko w ramach grubej ramy zrobic na wieku, albo po calosci - gesto ulozyc. Albo w romby wyciac, bez tloczenia i takich fikusnych ksztaltow, ktore potem ciezko dociac, do dziury szczegolnie Smile, to szybko pojdzie. I juz zupelnie inaczej serwetka pracuje Smile. Czy tam inny wydruk. Tylko radze boki kazdej kafelki zaakcentowac markerem, farbka, czymkolwiek, zeby ladna, 'osobna' calosc wyszla. A potem ukladac... Smile Jak sie mocnego kleju uzyje, to mysle, ze na oble typu butla tez wejdzie. Tutaj kazda czesc ma ramke z pozloty w plynie.... smierdzi to cholerstwo, ale ladnie plynie po kartoniku...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl