Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia Dominiki - kafelki z gliny
Oj napisz, bo ja też zamówię Big Grin Mam tego rodzaju nożyk, ale raczej tępawe są te ostrza.
Odpowiedz
Reklama
Gdzieś, w głębinach oceanu,
gdzie są rafy koralowe...
Tam, gdzie ludzki wzrok nie sięga
żyją rybki kolorowe.
Domi jednak je dojrzała,
w swoje sieci je złowiła,
obcykała rybkom fotki
i witraże z nich zrobiła.

Smile)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale piekny wierszyk! Dzieki Hanula Smile
Odpowiedz
(12-14-2013, 10:21 PM)oli napisał(a):
(12-14-2013, 01:14 PM)Ataner napisał(a): Kupowałam tenSmile Sprzedający miał jeszcze inne, np. w zestawach, myślę że to dobra jakość za rozsądną cenęBig Grin
http://allegro.pl/skalpel-do-precyzyjnyc...83119.html
Przyjrzałam się dobrze i skalpelowi, i wszystkiemu co tam jest. Sprzedawca zmienia koszty wysyłki. Dlaczego? Podwyżka na poczcie (tak, tak, 23% VATu dochodzi) jest dopiero od stycznia. Czytam dalej. Piszę, że cena wysyłki jest taka przy jednej sztuce, a jak więcej to się zmienia. Zaglądam - jeden skalpel kurierem 20zł. Każdy koljeny - następne 20zł. To samo przy paczkach. Oszalał???
Tak robią sklepy z mydłem i powidłem, chińska tandetą elektroniczną. On pisze, że dopiero jak się kupi to on poda koszty wysyłki. Matko, co to jest???
HuhHuhHuh

Oli- napisz do niego. Ja kupujac na all. spotkalam sie z tym, ze system sam zle nalicza I np. 2,5 zamienia na 25. jesli placisz przez PayU to tez trzeba sprawdzac cene wysylki bo tam tez zdarzaja sie kwiatkiSmile
Odpowiedz
Oli - przesyłka kurierska bez względu na ilość jest zawsze taka sama - z przedpłatą 20 zł, cena przesyłki pocztowej jest zmienna w zależności od wagi paczki, dlatego Jaroo zastrzega sobie podanie jej ceny w osobnym mailu, bo system All różnie (często błędnie) ją nalicza. Znam sprzedawcę osobiście, nie raz i nie dwa u niego zamawiałam.


Domi ta część A jest rewelacyjna, chyba bym się za takie wycinanie nie zabrała, prędzej zrobiłabym sobie mix w photoshopie i przetransferowała Sad
Ciebie podziwiam nieustająco Smile
Odpowiedz
Popsikane sprejami, potuszowane (tlo), na to inka gold przez szablon (turkus, zloto, miedz), potem jaszczury, w kolejnosci - bitum, gloss gel maimeri (ten, co na przezroczysto schnie), na to posypane od serca, jeszcze przez szablon, miki - turkus i zlota. Bitum, po wyschnieciu zrobil 'kontury' jaszczurom, mika grubo sypana na paste zelowa zrobila wypuklosci, jak luski. Wykonczone wokol lusterka i naokolo tuszem czekoladowym. Oraz lekki psik shimmer mist w brazie. Oczywiscie fotografowalnosc graniczy z zerem. Piotrek stwierdzil, ze musi mi dobry aparat kupic na urodziny, jak zobaczyl efekty na monitorze.
Ok, caly czas mowi, ze mam za duze zdjecia, zmniejszylam do 150.. ????

               
Odpowiedz
Reklama
Domi, obrazy to się tworzy na papierze, płótnie, desce i oprawia w ramy, a nie NA RAMACH. Czyżby coś ci się pomyliło?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Qrczaczki... Ja nie wiem jak Ty to robisz. Nie każdemu ciapanie, sypanie i szablonowanie tak wychodzi. Masz taki efekt tego wszystkiego, że kopara opada.
Cudnie wyszła rama, cudnie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Łoo matko,jakie fajne jaszczury Smile
Odpowiedz
a ja powiem tak: bardzo ciekawa praca
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl