Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
(03-04-2014, 05:24 PM)gofira napisał(a): a ja lubię ten 3v3- nim robiłam pierwsza w życiu prace i ma on jeszcze jedna zaletę - nie żółknie wcale a wcale

Całkiem możliwe, że to wina albo farby, albo klejo-lakieru pod 3V3 (lub V33 - jak zwał tak zwał), ale na białej pracy po trzech latach troszkę zżółkł niestety.
Odpowiedz
Reklama
Nata, ja włożę Twoją koralikową i będę szpanować Big Grin
Odpowiedz
Poczyniłam pierwszą w życiu torbówkę Big Grin Akurat się na tej tyciej buteleczce zmieściły japońskie obrazki.
           

Do torbówki jest zagadka - co jest napisane na boku?
   
Podpowiedź - litery z japońskiej katakany Cool
Odpowiedz
Ale mi się podoba! Super dobrany motyw i bardzo dobrze, że szyjka została naga.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
"Siup w ten głupi dziób"! Przecież każdy to przeczyta z zamkniętymi oczyma... ja nie wiem gdzie tu zagadka??!!

A torbówka mniam, mniam... oli porwał już, ale to było do przewidzenia Sad
Odpowiedz
(03-06-2014, 03:44 PM)DecouDream napisał(a): Ale mi się podoba! Super dobrany motyw i bardzo dobrze, że szyjka została naga.
Bo na szyjce jeszcze miał dyndać taki czerwony frędzelek. Ale nigdzie nie znalazłam takiego, a jedyny "chiński sklep", który znam, i w którym mogłoby się coś takiego znaleźć, się zamknął Big Grin

Żadne siup w dziób ani takie tam.
Ściąga:
   
Odpowiedz
Reklama
Er fajne motywy Smile wykonanie zresztą też Wink. Oli znowu zabrała , a to maupa Smile . No dobra niech się cieszy . Nie wiem co tam napisane - może chluśniem bo uśniem Wink.

ERATO????????????
Odpowiedz
oli kleptomanka ehhhhh
wg mnie pierwszy znaczek to "e" ostatni "i" tylko tego środkowego nie mogę rozszyfrować
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Erato Big Grin

Doooobra zagadka!
PS. A może masz niedaleko jakąś restaurację chińską, oni takie bibeloty zazwyczaj mają u siebie, jeden by Ci mogli zgratisować Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Brawo wiolka, pierwsza zgadła Big Grin Czy raczej odczytała Wink Gofi no niestety, mam zdecydowanie za małą wprawę w malowaniu ideogramów pędzelkiem Big Grin

DecouDream - no to jest jakiś pomysł, może skoczę dziś na chińszczyznę Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl