Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 (/showthread.php?tid=2002)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: kiełbie we łbie - takie oo str. 56 - martag90 - 07-21-2015

bardzo Wam dziękuję za każdą opinię Wink
Lady_Slonko napisał(a):Fajne Smile a napis MAGDA specjalnie jest tak nierówno zrobiony? czy tylko na zdjęciu wygląda jakby był wygięty do dołu?
nic się nie ukryje przed Wami, Sherlocki Holmesy Tongue niestety z braku możliwości zrobienia lustrzanego odbicia wydruku, zostałam zmuszona do zrobienia transferu błonowego, który mi "spłynął", co zobaczyłam dopiero kilka godzin później tj. rano, kiedy robiłam zdjęcia przed pożegnaniem pudełka. No cóż... Trudno. Nic już z tym nie zrobię...

DecouDream napisał(a):Bardzo fajne pudełko! A na zewnątrz są wymieszane bejce?
To fioletowy lasur Pentarta i nic nie cieniowałam. Pudełko samo się lekko pocieniowało od słońca, dlatego słoje są takiej lekko brązowawej (?) barwy... nie wiem jak to ująć.

cavi napisał(a):Natomiast mniej bejcowa kolorystyka, widziałabym ciemniejszą, bardziej zbliżoną do lawendy. Ale to już moja fanaberia Wink
kolor farby oczywiście nie jest identyczny z kolorem lawendy, niemniej jednak mnie to jakoś specjalnie nie raziło w oczy Wink

Ataner napisał(a):pudełko się nie domyka i jest chyba lekko zwichrowane i przydałoby się zapięcie, a po trzecie trochę mi cały efekt psuje ten napis na wieku "hand made". No bo niby jakie inne jak nie ręcznie robione?
domyka się, ma tylko takie jakby ścięte boki, w których odbija się poranne słońce, stąd może takie wrażenie a napis oczywiście może Ci się nie podobać Big Grin jak dla mnie, skitrany na tym liście, jest OK.


RE: kiełbie we łbie - takie oo str. 56 - Ginger - 07-22-2015

No Ja ci powiem,ze pudełko jak dla mnie.Lubię Lawendę i taką kolorystykę i imię się zgadza.Podoba mi się Wink

Nawet nie zwróciłam uwagi,że imię się chyli...dla mnie jest idealne.


RE: kiełbie we łbie - takie oo str. 56 - b-b - 07-26-2015

Pudełeczko i mi wpadło w oko. A to podwójne cieniowanie super wyszło Smile


RE: kiełbie we łbie - takie oo str. 56 - Merilon - 07-30-2015

Mmmm...ależ cudna, jest lawenda i nawet moje imię już tam jest Big Grin nic dodać, nic ując.... cudna !! zabieram !! :]


RE: kiełbie we łbie - takie oo str. 56 - martag90 - 08-04-2015

Ginger, b-b, Merilon - bardzo dziękuję za komentarze! Wink cieszę się, że pudełko się Wam podoba Smile


RE: kiełbie we łbie - takie oo str. 56 - martag90 - 08-17-2015

Niziołki wiedzą jak to trudno ściągnąć coś z górnej półki... więc mama moja kupiła sobie stołeczek "do szafy".
Miałam tylko pobejcować bo to "do szafy " właśnie, ale przecież żal okazję przepuszczać. Miało być prosto: ciemna bejca, kremowe tło i jakieś kwiatki w rogach. Pobejcowałam stołek pomijając tylko górę siedziska i wystawiłam na wietrzyk kładąc "do góry nogami". I zapomniałam. Zaczął padać deszcz i rozmył bejcę na siedzisko. Myślę: zamaluję. Ale mamie owe mazy się spodobały i zabroniła ich ruszać. No to przypomniało mi się jak Vika w swoim wątku gdzieś pisała o "wcieraniu" motywu w drewno i spróbowałam zrobić coś podobnego...Nie wszystko wyszło, ale niech już będzie, Taki stołek do szafy... Smile
           


RE: kiełbie we łbie - dzieło przypadku str. 58 - cavi - 08-17-2015

Wcale się nie dziwię Twojej Mamie Smile Też mi się te zmazy podobają, cudo wyszło Smile


RE: kiełbie we łbie - dzieło przypadku str. 58 - DecouDream - 08-17-2015

Ale fajnie wyszło! Pięknie wtarłaś motyw Smile


RE: kiełbie we łbie - dzieło przypadku str. 58 - abask - 08-17-2015

No cudny ten taboret i ja bym go do szafy nie schowała. Rozmazania są świetne, motyw cudny i całość rewelka Wink


RE: kiełbie we łbie - dzieło przypadku str. 58 - wiolka42 - 08-17-2015

Biorę . Podoba mi się okrutnie Smile.