Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 (/showthread.php?tid=1862)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: decou Gerdy - talerze popełnione kiedyś... - str 8 - apawlaczka - 07-04-2014

Zgadzam się z poprzedniczkami, nawet z odczuciami Grazki :-) ten z ostrokrzewem wyszedł ładnie i delikatnie :-)


RE: decou Gerdy - talerze popełnione kiedyś... - str 8 - Virgo_777 - 07-05-2014

(07-04-2014, 01:54 PM)gerda_w napisał(a): że zrobiła to raczej z dobroci serca i chciała tym przysługę mi zrobić, bym nie musiała go sama do kosza wyrzucać rotflrotflrotflrotflrotfl Od czego są przecież Przyjaciele Naughty
I ja tak miewam. Prawdziwy przyjaciel to skarb.


RE: decou Gerdy - talerze popełnione kiedyś... - str 8 - Shanna - 07-05-2014

Prawdziwego przyjaciela pozna sie po...talerzu, ktory zabierzeTongueTongueTongue


RE: decou Gerdy - talerze popełnione kiedyś... - str 8 - Virgo_777 - 07-05-2014

(07-05-2014, 10:55 AM)Shanna napisał(a): Prawdziwego przyjaciela pozna sie po...talerzu, ktory zabierzeTongueTongueTongue

W skrócie tak można to ująć Wink


RE: decou Gerdy - talerze popełnione kiedyś... - str 8 - gerda_w - 07-05-2014

(07-05-2014, 10:55 AM)Shanna napisał(a): Prawdziwego przyjaciela pozna sie po...talerzu, ktory zabierzeTongueTongueTongue

Cholercia.........jesteście fantastyczne Naughty


RE: decou Gerdy - talerze popełnione kiedyś... - str 8 - Ginger - 07-06-2014

Talerzyki fajowe..jak tak nęcisz tymi talerzami to i może ja się rzucę na szkło?Zupełnie nie mam pojęcia jak się je zdobi,więc nie powiem czy dobrze czy śle wyszły.Wzory wiadomo pod różne gusta mogą pasować.Ten pierwszy przypomina mi decou z czasów Wiktoriańskich a drugi to na modę współczesną ale Vintage.


RE: decou Gerdy - talerze popełnione kiedyś... - str 8 - gerda_w - 07-07-2014

(07-06-2014, 04:09 AM)Ginger napisał(a): Talerzyki fajowe..jak tak nęcisz tymi talerzami to i może ja się rzucę na szkło?Zupełnie nie mam pojęcia jak się je zdobi....

Ginger...ale, żeby się od razu rzucać Naughty
Trzymam kiciuki za świetne efekty Twych prób. Te dwa, to moje pierwsze i, jak dotąd, jedyne próby Blush ze szkłem (no, nie licząc makowego wazonu, bo on był raczej sospesso, a niżeli decou).
Rób cudowne cudowności, to może mnie zmotywujesz do kolejnego podejścia i zgłębienia tematu Cyklop

Wiecie? Pewnie, że wiecie Smile Zaglądanie tutaj jest inspirujące, motywujące, uzależniające i niebotycznie przyjemne Angel Ale.........(zawsze jest jakieś ale), ale też pochłania niemało czasu Naughty
Dopiero co przebrnęłam przez Wasze wszelkie nowe posty, odczułam satysfakcję. A tu proszę! Znów ekran się zazielenił i całą pracę muszę wykonać od nowa, ależ jaka to będzie fajowa praca Cyklop


RE: decou Gerdy - retrowe pudełeczko z magnolią - str 10 - gerda_w - 07-10-2014

W wolnej chwili........a może to była chwila zadumy lub weny jakowej.........popełniłam takowe pudełko na biżu planowo. Broszki po babci walały się niemiłosiernie i o swoje miejsce prosiły - więc się doczekały i dostały Naughty
Klasyczny decou tu znajdziecie, cieniowany i pokropiony, polakierowany i cudnie pachnącym woskiem przetarty. Babcine broszki mówią, że im tu dobrze Angel


RE: decou Gerdy - retrowe pudełeczko z magnolią - str 10 - Zuza - 07-10-2014

Moim broszkom też byłoby dobrze - zabieram! Smile


RE: decou Gerdy - retrowe pudełeczko z magnolią - str 10 - abask - 07-10-2014

Bardzo ładne pudełko Wink)) Cudne kropkowania Wink
Mam te srwetkę ale nie myślałam, że może tak fajnie prezentować sie na wieczku Wink