Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 (/showthread.php?tid=1862)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: decou Gerdy - pudełeczko z MM - str 13 - gerda_w - 07-31-2014

(07-21-2014, 09:21 PM)Merilon napisał(a): Bardzo fajne to pudełeczko, takie eleganckie jestem na tak Smile i podziwiam Cię za te wydruki na serwetce, ja kiedyś próbowałam i o mało co drukarki sobie nie popsułam bo mi się ta serwetka pomarszczyła i wcięła mimo iż była podklejona taśmą na normalnej kartce :/
Moja drukarka przeżyła wiele mniej lub bardziej udanych wydruków na serwetkach Angel Wciąganie, targanie i mięcie też do rzadkości nie należały Blush Podklejałam klejem i taśmą przezroczystą i malarską. Z jednej, trzech i 4 stron, a efekty były zależne od widzi-mi-się drukarki Naughty

(07-23-2014, 08:17 PM)wiolka42 napisał(a): Gerda dzięki za foto. Kolejny preparat do zapisu na listę zakupów . Najgorsze że do LM mam ponad 100km Sad. Gerda Ty przez neta w LM zamawiasz?
Dotąd nie zamawiałam, ale będę zmuszona, bo upatrzyłam sobie kilka specyfików i okazało się, że dostępne one są jedynie w ofercie internetowej. Cóż...

Agnieszko, Haniu - cieszy mnie, że i Wam się spodobało Merlinkowe pudełeczko Blush

O! Znalazłam jeszcze zdjątko małego pudełeczka z "Merlinką".
Tym razem w ciepłych kolorach venge i sepii. Tym razem też, owa dama została przetransferowana za pomocą Mod Podge na metalowy element i wraz z maskującą brzegi tasiemką przyklejona klejem na gorąco lub dwuskładnikowym śmierdziuchem (głowy nie dam, którym...).
Ostatecznie całość została "ubrana" w ślicznusi zapach aromatycznego wosku Smile
No jak, Babeczki - może być?


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - Vika - 07-31-2014

Może.
Tylko ja bym bez tej koronki....


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - gerda_w - 07-31-2014

Wiem, wiem.....też do owej tasiemki przekonana nie jestem, ale ten metalowy rant, tak jakoś bardzo mi nie leżał......nie pasił, jak fiks!


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - DecouDream - 07-31-2014

No ciekawe jakby wyglądało bez, ale teraz też mi się podoba. Najbardziej kolory samego pudełka. Piękne.


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - Virgo_777 - 07-31-2014

Super kolorystyka! Harmonia całości, jak dla mnie, lekko rozjechana przez tę obwódkę Sad
Ale co tam, MM i kolor górą Smile


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - wiolka42 - 07-31-2014

Chyba za masywna ta obwódka . Kolor pudełka superancki. A zdjęcia znowu małe . Pokaż następnym razem detale swojej pracy Smile.


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - asik1979 - 08-01-2014

Kolor fajny, natomiast podobnie do Wiolki uważam że ta obwódka jest zbyt masywna-przytłacza MM Smile


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - DecouDream - 08-01-2014

MM ma swoją kobiecą moc, nic jej nie będzie Wink


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - Zuza - 08-01-2014

MM zawsze4 piękna, ale i delikatna - koronka też powinna być delikatna...


RE: decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16 - Ginger - 08-03-2014

Piękne pudełeczka.Moja mama była wielka fanką MM.Kiedyś kupiłam jej serię zdjęć MM w czarnych ramkach.Stare fotki których nie znajdziesz w necie.Dla kolekcjonerów wartość nie tylko emocjonalna.To czarne pudełko pasowałoby do tej kolekcji.Zdjęcia na poduszkach itd.Teraz jak widzę zdjęcia MM robi mi się smutno...myśli moje wracają do wspomnień.