Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dobrze, że Was znalazłam - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Pierwsze kroki (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=62)
+--- Dział: Witalnik (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Dobrze, że Was znalazłam (/showthread.php?tid=1721)

Strony: 1 2


Dobrze, że Was znalazłam - Dankaz - 12-17-2013

Jak w tytule.
Witam wszystkie forumowiczki.
Zaczynam dopiero przygodę z decoupagem. Chciałam zapisac sie na kurs decoupege, ale najblizszy jest w Poznaniu ok. 70 km ode mnie, dlatego tez postanowilam zgłębić jego tajniki przez internet.
Co nie co zaczynam robic ale wiekszość ląduje w koszu.
Mam nadzieje, że przy Waszej pomocy nabędę wprawy.


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Erato - 12-17-2013

Danka wyciągaj zaraz wszystko z tego kosza Big Grin Nie ma takiej rzeczy, której w decu nie dałoby się poprawić, naprawić albo przerobić Big Grin
Witaj u nas, zapraszamy do czytania i czekamy na Twoje pierwsze prace.


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Shanna - 12-17-2013

Witaj.
Zgadzam sie z Erato- wyciagaj z kosza. Albo najlepiej wywal koszSmile Kolezanka nasza juz nawet kaloryfer zdekupazowala. Co by zrobila gdyby jej nie wyszedl? Przeciez nie wyrzuci....Tongue
Koniecznie pokazuj co robisz. Na pewno podpowiemy co i jak zrobic czy poprawic.


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Vika - 12-17-2013

Witaj Smile


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Erato - 12-17-2013

(12-17-2013, 01:43 PM)Shanna napisał(a): Witaj.
Albo najlepiej wywal koszSmile
co Ty Shanna, tak kosz marnować Big Grin Też można go zdekupażować Tongue


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Kruszyna - 12-17-2013

witaj! a w którą stronę od Poznania mieszkasz? może w moją?.....Smile


RE: Dobrze, że Was znalazłam - jomajka12 - 12-17-2013

Witaj. Zanim zaczniesz wyrzucać swoje prace zajrzyj na pierwsze strony wątków tych bardziej dziś doświadczonych dekupażystek lub do wątku 'nasze antypiękności" - na pewno podniesie ci się samoocena. I koniecznie pokaz co stworzyłaś. Jeśli tobie to nie podniesie samooceny to może innym tak Smile.


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Dankaz - 12-18-2013

Trochę mnie pocieszyłyście. Pewnie, że poczatki są trudne, ale sie zawzięłam. Tylko dlaczego stale marszczą mi się serwetki? Jeszcze maly wzór ok ale wiekszy masakra. Na forum przeczytałam o sposobie na żelazko. Musze spróbować.
Kruszyna mieszkam k/ GnieznaSmile


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Podróżniczka - 12-18-2013

Witaj Smile


RE: Dobrze, że Was znalazłam - Virgo_777 - 12-29-2013

(12-17-2013, 12:04 PM)Erato napisał(a): Danka wyciągaj zaraz wszystko z tego kosza Big Grin Nie ma takiej rzeczy, której w decu nie dałoby się poprawić, naprawić albo przerobić Big Grin
Witaj u nas, zapraszamy do czytania i czekamy na Twoje pierwsze prace.

I tu potwierdzam, odłożyć na jakiś czas "porażkę" i wrócić z nowym pomysłem - mało co podlega bezwzględnemu wyrzuceniu (nie zawsze byłam tego zdania Wink)