Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
W krainie kota - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: W krainie kota (/showthread.php?tid=1278)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: W krainie kota - abask - 12-17-2013

A ja zakoszę obrazek z błyskotkami. A jesli ktoś będzie chciał mi go zabrać to pobiję aż będzie furczało!
Bardzo fajne prace ale naj, jak już wiadomo, to dla mnie obrazek z błyskotkami ale i też piękny motyl ;Smile))
I jeszcze dodam, że ja także lubię chropowate powierzchnie Wink


RE: W krainie kota - jomajka12 - 12-17-2013

Przejrzałam dziś wszystkie Twoje prace i widzę jak bardzo rozwinęły się Twoje umiejętności. Urzekła mnie puszka z łowickim wzorem i koronką w środku. Nie lubię łowickich wycinanek, zwłaszcza w decoupage'u, ale ta puszeczka jest taka czysta, delikatna i minimalistyczna, że aż chwyta za serce. Zawieszka z motylkiem - piękne cieniowanie i bardzo udany transfer. Transfer wydruków jest sztuką samą w sobie, nie każdemu wychodzi. Szkoda, że już zabrana. No i jeszcze paryskie pudełeczko - jeżeli mogę wrzucę do swojej kolekcji inspiracji. Pozwolisz?
A co do lakierowania prac - kilka warstw lakieru to konieczność. Jeżeli lubisz chropowate powierzchnie (tak jak i ja) to polakieruj lakierem matowym. Wrażenie chropowatości i surowości pozostanie, a praca będzie zabezpieczona.


RE: W krainie kota - Kate27 - 12-17-2013

Jomajka12 - jasne, że pozwolę Smile
Natabus - tak, kociak się grzeje w moim avatarze.


RE: W krainie kota - Kate27 - 02-16-2014

Cześć Dziewczyny! Big Grin

Ciśnie mnie, żeby zrobić coś wiosennego, coś co przywoła na myśl łąki, słońce i cieplejszy wiatr :-) ale na razie zmajstrowałam tabliczkę. Postarzoną bitumem, pochlapaną kropkami i zabezpieczoną dużokrotnie lakierem Big Grin a wiecie co jest najlepsze?? To, że paski mi się kompletnie nie udały Big Grin się wkurzyłam. ALE podczas zamalowywania ich białą farbą osiągnęły kolor jaki chciałam! Big Grin i za to kocham decu Cool "czasem zły pociąg, może Cię zawieźć na dobrą stację" Wink


RE: W krainie kota - wiolka42 - 02-16-2014

Dla mnie praca doskonała w każdym calu . Super postarzenie ( zachwycam się bo jeszcze nigdy go nie robiłam Wink). Kropeczki dodały smaczku . Różany motyw też. Praca na szósteczkę Wink.


RE: W krainie kota - craftingbydominique - 02-16-2014

Swietna tabliczka! Faktycznie, przygaszenie majtkowych paskow bylo strzalem w dziesiatke Smile. Kropy i bitumowanie na zicher!


RE: W krainie kota - Kate27 - 02-16-2014

Dziękuję!! Wiecie jak sama się z tej deseczki cieszyłam? Big Grin I te kropy w końcu mi wyszły Wink


RE: W krainie kota - Erato - 02-16-2014

(02-16-2014, 02:58 PM)Kate27 napisał(a): "czasem zły pociąg, może Cię zawieźć na dobrą stację" Wink
Świetne motto Smile A tabliczka Ci wyszła doskonała - śliczny, uroczy, klimatyczny vintage, brawo!


RE: W krainie kota - asiek_71 - 02-16-2014

Zawitałam po raz pierwszy do Twojego wątku-ale na pewno będę tu stałą bywalczyniąSmile
Jak na początki z decu...to nie widać, żeby to były początkiSmile Widać, że wkładasz serducho w każdą pracę i chyba czy mi się wydaje czy lubisz motywy różane??
Czy ja mogę sobie zabrać tabliczkę?????SmileJest piękna, a postarzanie bitumem wyszło jak ta lala.

Decu wciąga a forum jeszcze bardziejSmile

Zawitałam po raz pierwszy do Twojego wątku-ale na pewno będę tu stałą bywalczyniąSmile
Jak na początki z decu...to nie widać, żeby to były początkiSmile Widać, że wkładasz serducho w każdą pracę i chyba czy mi się wydaje czy lubisz motywy różane??
Czy ja mogę sobie zabrać tabliczkę?????SmileJest piękna, a postarzanie bitumem wyszło jak ta lala.

Decu wciąga a forum jeszcze bardziejSmile

To że jestem zodiakalnym bliźniakiem to wiem, ale dlaczego mi się mój komentarz zdublował?? czary jak nic


RE: W krainie kota - DecouDream - 02-16-2014

Witaj Kasiu, jestem Marzena Smile
Tak sobie pozwiedzałam Twój wątek przed chwilą i zerwałam do swojego koszyka pomysł kropek z gumki od ołówka (wychodzą Ci bombowo!) i kluczyka przyklejonego do skrzyneczki ze str. 7 (zakochałam się...). Bardzo podobają mi się te ciemniejsze przecierki na tacy ze str. 8 (fajnie, że szyszki dodałaś do zdjęcia Smile) Z tamtej też strony zabrałabym sobie z chęcią pudełko Cafe de Paris Big Grin Wiem, wiem, że Eratka już zabrała...
A Twoja ostatnia praca świetna, wszelkie postarzania zastosowane z wyczuciem.