Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
W krainie kota - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: W krainie kota (/showthread.php?tid=1278)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: W krainie kota - Shanna - 06-11-2013

Wiaderko jak dla mnie niedecupazowe.
Butelka fajna. Ciekawie wyszla ta chropowatosc. Jak robilas? I fajne wykonczenie pasmanteryjne.


RE: W krainie kota - Kate27 - 06-11-2013

Chropowatość wyszła pod wpływem tapowania Smile


RE: W krainie kota - abask - 06-11-2013

Początki bardzo udane Wink
najbardziej przemawia do mnie puszka na ludowo. nawet z tą cxzarną zakrętką bo ja lubię kontrasty Wink


RE: W krainie kota - Kate27 - 09-07-2013

Ponownie! Smile

Tym razem coś malutkiego, po dniach posuchy złapałam wenę Wink
Chociaż było to "wymuszone" przez imieniny koleżanki, a do tego powstało w ok. 4 godziny, bo ja jak to ja zostawiam wszystko przeważnie na ostatnią chwilę Big Grin
Kolor żółty miał być bardziej zgaszony, pastelowy, a wyszedł lekko neonowy.
Zdjęcia robione rano przed pracą, bo chciałam światło złapać Wink żółta tasiemka występuje tymczasowo, nie jest stałym elementem Smile
Co myślicie..?


RE: W krainie kota - Shanna - 09-07-2013

Kolor ok. Intensywny, ale pasuje i ladnie sie prezentuje. Chyba dobrze, ze nie wyszedl taki, jak zamierzalasTongue Koronka to fajny dodatek. Kropki tez. Czy srodki kropek sa czyms wypelnione, albo czy tam cos w nich/na nich jest?
Pudelko wykonane starannieSmile
Jak mam sie czepiac to sie przyczepie. Przepraszam ale musze....do gory pudeleczka. Przykleilas serwetke w jednym kawalku. Nic by w tym nie bylo zle, ale kwiatek po prawej jest uciety. Glowny tez moznaby przesunac wyzej, bo gorne kwiatki tez sa poucinane. Za duzy motyw moim zdaniem do wielkosci pudelka.
I na przyszlosc- zeby wstazka ci sie nie siepala scinaj po skosieTongue


RE: W krainie kota - Kate27 - 09-07-2013

Czepiajcie się jak najbardziej Wink jeśli chodzi o serwetkę to takie było zamierzenie - ucięcie tego kwiatka po prawej jak i u góry tych dwóch, chodziło mi nie o wycyzelowanie obrazka i umieszczenie go DOKŁADNIE na środku ale właśnie o wrażenie, że gdzieś tam jest ciąg dalszy Big Grin nie wiem czy jasno to opisałam...
A to, że wstążka jest tak nieładnie zakończona zauważyłam dopiero teraz jak zamieszczałam tu
posta Big Grin


RE: W krainie kota - Shanna - 09-07-2013

Skoro taki byl zamiar to okTongue
A kluczyk doklejalas czy juz tam byl?


RE: W krainie kota - Kate27 - 09-07-2013

Doklejałam Smile


RE: W krainie kota - craftingbydominique - 09-08-2013

Kluczyk jest swietnym dodatkiem, lubie takie przydasie. Calosc energetyczna, wesola i rozumiem, ze czasu zabraklo na jeszcze jedna, wykonczeniowa, warstwe lakieru SmileSmile


RE: W krainie kota - Kate27 - 09-08-2013

Tak, żółta wstążka była tymczasowa Wink kropki robiłam właśnie gumką od ołówka. Lubię kropki stąd chęć wciskania ich wszędzie Smile a brak kolejnych warstw lakieru wynikał z braku czasu rzeczywiście.