Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
W krainie kota - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: W krainie kota (/showthread.php?tid=1278)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: W krainie kota - Erato - 04-03-2014

Do mnie ta ramka nie przemawia zupełnie, niestety. Dokładnie widzę to, co sama napisałaś - że miałaś na nią sto pomysłów i żadnego jednocześnie, no i taki jest efekt - coś tu świta, ale nie jest wykonane do końca, kwiatek z napisami nie ma wspólnego mianownika, niby minimalizm, ale przełamany dość przypadkowo.
Ramka się nieźle zapowiada, ale w mojej ocenie wymaga jeszcze pracy.


RE: W krainie kota - gofira - 04-03-2014

ramka fajna ale kwiatka na górze to bym sobie darowała jakiś taki nie z gruszki ni z pietruszki


RE: W krainie kota - Virgo_777 - 04-03-2014

Fajnie wyszła ta rameczka, ale faktycznie o kwiatek za dużo na niej.


RE: W krainie kota - asiek_71 - 04-11-2014

Dawno mnie nie było na forum, więc powolutku nadrabiam zaległości w oglądaniu decu-cudeniek. Doniczka, która jest owocowa jest super-owocowo-wiosennie pachnie od patrzenia na nią samą, a co dopiero, jak w tej doniczce znajdzie swój dom jakaś urocza roślina??będzie się działo-bo obserwator będzie miał dylemat na co patrzeć i co podziwiaćSmile
W kwestii ramki-kwiatek faktycznie już nie z tej bajki a reszta bardzo udanaSmile Ramka od razu nabrała wyglądu, co na pewno cieszy jej włascicielkę.


RE: W krainie kota - Kate27 - 03-14-2015

Ojej ale mnie tu dłuuugo nie było. Ale już jestem! Big Grin Ja i moja nowa praca Smile
Minimalizm, który charakteryzuje się przede wszystkim tym, że tylko serwetka jest polakierowana, reszta w stanie takim jaki ją ręce twórcy stworzyły. Tylko papierem ściernym przetarłam.


RE: W krainie kota - martag90 - 03-14-2015

Witaj Kate Smile mnie ten minimalizm bardzo się podoba Smile i to nagie drewno tez. Tak się zastanawiam czy może warto by było je jakąś bezbarwną lakierobejcą potraktować. Efekt właściwie ten sam, ale zawsze to jakieś zabezpieczenia drewna.


RE: W krainie kota - Kate27 - 03-14-2015

Masz rację. Coś jeszcze na to nałożę, dla zabezpieczenia. Ja po prostu chciałam tak do głębi saute Wink


RE: W krainie kota - cavi - 03-14-2015

Bardzo lubię surowe drewno, więc z automatu mi się Twoja praca podoba Smile Nie leży mi tylko to serducho z bitej śmietany, ale to już kwestia upodobań Wink


RE: W krainie kota - Shanna - 03-15-2015

Widzialam ta serwetke ale chyba w niebieskosciach....a moze podobna byla....
Taca mi sie podoba. Kokardki bym sobie darowala. Kolorystycznie, owszem pasuja, ale tak jak mowi Gra, odwracaja uwage.


RE: W krainie kota - DecouDream - 03-15-2015

Tak, i ja widziałam ją w niebieskościach.
Piękna praca! Bardzo mi się podoba jak wszystko skomponowałaś. A drewno śmignij lakierem bezbarwnym.