Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Twórczość świeżynki :) [ Skarbonka, słoiczki, deska ] - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Twórczość świeżynki :) [ Skarbonka, słoiczki, deska ] (/showthread.php?tid=1173)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Twórczość świeżynki :) - natalyyjka - 08-05-2012

Shanna- ja nie chciałam teraz przyklejać całej serwetki, tylko wtedy jak nie byłoby jeszcze żadnych elementów ;p Powiem, że mój 'warsztat' jest jeszcze mały, mam tylko białą farbę, tą czekoladową jasną i lakier ;p Niebawem planuję zakupić akryle. I może ten do spękań ;D Na kubeczku nie będę na razie ćwiczyła, bo jest mi on potrzebny na biurko- nie mam w czym trzymać długopisów, nożyczek itp, więc chcę żeby był ładny xD Muszę znaleźć coś innego do ćwiczeń ;D Może jakaś deska z boazerii? ;D

A co do Twojej rady malola, to całkiem dobry pomysł Wink Innym razem pokombinuję ;D


RE: Twórczość świeżynki :) - natalyyjka - 08-06-2012

No to lecę ze świeżymi nowościami Wink)

* Kosz- przed i po Wink
* Deska do krojenia- dziś pobawiłam się z tą świecą i postarzaniem, ale chyba nie za bardzo mi to wyszło Wink
* Doniczka- wykonała ją moja przyjaciółka Wink Tym razem udało mi się dobrać odpowiednia farbę do tej serwetki Wink
* No i talerzyk na ścianę Wink





RE: Twórczość świeżynki :) - natalyyjka - 08-07-2012

I znalazłam fajniejsze zdjęcie kosza ;D


RE: Twórczość świeżynki :) - Shanna - 08-07-2012

Przyznam sie, ze kosz w obu wersjach mi sie podoba. Reszta tez ladnie wyszla, zwlaszcza deseczka. A doniczce wykonczylabym rant, bo tak biednie wyglada.


RE: Twórczość świeżynki :) - Ania_butterfly - 08-08-2012

O widzę, że robisz postępy, cieniowania... bardzo fajnie. Smile


RE: Twórczość świeżynki :) - natalyyjka - 08-08-2012

Shanna, powiem szczerze, że też bym tak zrobiła, ale to było pierwsze zetkniecie z decoupagem mojej przyjaciółki, więc chciałam żeby robiła po swojemu Wink Dostałam od niej też taką doniczkę, trochę większą, więc też będę kombinowała Wink Zwłaszcza, że dostałam dziś przesyłkę z serwetkami od kochanej Lilki Heart
Co do kosza, to zgadzam się z Tobą, ale w tej kolorystyce nie pasował nigdzie

I dziękuję ;*


RE: Twórczość świeżynki :) - natalyyjka - 08-08-2012

Tak, będę się starać Wink Decu strasznie wciąga. Dziękuję Dziewczyny :*

Szkoda tylko, że nie mam w swojej okolicy, ani w pobliskim mieście żadnego sklepu gdzie mogłabym zakupić kilka akcesoriów, typu lakier do spękać, czy zwykłe serwetki... ;/ Pozostaje allegro i milion monet za przesyłkę.


RE: Twórczość świeżynki :) - lilianna - 08-09-2012

Natalko, Twój kosz bardzo mi sie podoba i doniczka również/ ja straciłam dla nich serce,niestety/nie wypowiadam się co do szczegółów bo expertka ze mnie żadna ale fajnie Ci idzie. Cieszę sie że mogłam byc pomocna, ja tez dostałam pomoc od Kochanych Łodzianek


RE: Twórczość świeżynki :) - natalyyjka - 08-09-2012

Nawet nie wiesz jak bardzo byłaś pomocna! ;* Mam teraz tyle serwetek, których pewnie w życiu nie zdobyłabym w swojej okolicy, bo nie ma co się oszukiwać, w mojej okolicy nie ma serwetek ;p Jak przestanie padać jadę na pocztę wysyłać serwetki dla Ciebie ;*


RE: Twórczość świeżynki :) - brunetka - 08-11-2012

Talerzyk moim zdecydowanym faworytemSmile