Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
Wow. Bucior mi sie podoba. Jest niesamowity Smile
Odpowiedz
Reklama
Kocham buty i wierz mi w mojej szafie jest ich naprawdę dużo...Wink.
Ale ten "bucik"pobija wszystkie inne zwykłe na głowę.Jest piękny,te przetarcia wspaniałe.Aż zabrakło mi słów do opisu.
6 za to,że znalazłaś taki świetny przedmiot do ozdobienia.Czegoś tak śmiesznego i pomysłowego jeszcze nie widziałamConfused
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Ojej... Dziewczyny mówią że mają sporą kolekcje butów a ja...ja jak wleze w jedne to przestane w nich chodzić jak sie rozlecą na amen ;p z torebkami mam tak samo... i właściwie z każdą częścią garderoby ;p
Dlatego taki but byłby dla mnie idealny, chyba tak szybko sie nie rozleci Big Grin
a do tego taki piękny, pomysłowy, oryginalny... Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
But bombowy!!!!!!!!Piękny!!!!!!!
Odpowiedz
Nie no buta zadekupażowanego to jeszcze nie widziałamBig Grin
Odpowiedz
jaki ten but odjazdowy! Szał Smile
Odpowiedz
Reklama
Miałaś kobito pomysła . Cud,miód,malina.
Odpowiedz
(06-03-2012, 10:20 AM)grarut napisał(a): Jeszcze raz przyszłam zerknąć na tego Twojego buta - cudny jest. Gdzieś Ty go dorwała?

Grażko bazarek ze starociami odwiedziłamBig GrinBig Grin Muszę Wam się do czegoś przyznać a mianowicie zanim zakupiłam tego butka wpadł mi w oko prześliczny stolik narożny ala toaletka... i tak bieglam do pani sprzedającej z myślą zakupu owego stoliczkaRolleyes jeszcze nie zdążyłam zapytać o cenę a pani odpowiedziała iz stoliczek jest już zamówiony,o kurka wodna ale nerwa miałamAngry ,ale..........odwróciwszy się na piętce ujrzałam bucika ,no poprostu nie mogłam się oprzeć same rozumiecie i jak rzadko mi się zdarza miałam już na niego pomysła ,czyli szybki zakup i szybki przeróbBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Bucik pierwsza klasa, nawet nie przypuszczałam , że tak precyzyjnie można zrobić takie przetarcia !

A własnie, Anulka, drogie są rzeczy na takich bazarkach ? Jeszcze nigdy nie byłam.
Chyba położę się i wstanę jeszcze raz. Może tym razem drugą nogą. Sleepy
Odpowiedz
Wybierz się koniecznie,czasem można coś fajnego upolować za przysłowiowe grosze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl