Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
#1
Dziękuje za miłe przyjęcie i wklejam mą ostatnią pracę wyszło walentynkowo i nalewkowo.    
Odpowiedz
Reklama
#2
Tak, pięknie!
Brawo! Smile
Odpowiedz
#3
Śliczne Smile Też mam taką butelkę po nalewce - czeka na dekorację Smile
Jestem pod wielkim wrażeniem Big Grin
Odpowiedz
#4
Pięknie :-) a powiedzcie mi dziewczyny, jakich farb używacie do malowania takich buteleczek ?? specjalnych do szkła, czy może można akrylowaymi próbować ?? pytam, bo bardzo bym chciała ozdobić takie szklane pojemniczki, ale nie mam specjalnych preparatów do szkła Confused jedynie farby akrylowe i klej i lakier do decoupag'e na drewnie, nie wiem czy to się by nadawało Huh
Odpowiedz
#5
Pewnie, ze akrylowe być mogą, tylko najpierw należy szkło (lub plastik, metal, itp) pomalować primerem, coby przyczepność farby zwiększyć... a potem motyw i lakier (taki sam jak w klasycznym decou) SmileSmile
Odpowiedz
#6
Piękna ta butelczyna Wink
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
Reklama
#7
Piękny początek, brawo Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#8
Ho ho ho!!! To Ty już taka świeżynka nie jesteś.... Piękna ta butla! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
Świetny motyw na butelczynie i wykonanie wzorowe! gratuluję!
Odpowiedz
#10
(01-17-2012, 12:28 PM)vika napisał(a): Pewnie, ze akrylowe być mogą, tylko najpierw należy szkło (lub plastik, metal, itp) pomalować primerem, coby przyczepność farby zwiększyć... a potem motyw i lakier (taki sam jak w klasycznym decou) SmileSmile
a co polecacie, jeśli chcę udekorować salaterkę i aby w środku tej salaterki były jakieś motywy widoczne ?? jeśli naniosę primer, to motywy będą widoczne tylko na zewnętrznej stronie Huh

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl