Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
Szkatułka taka buduarowa
Odpowiedz
Reklama
Zakładka ekstra! Bardzo podoba mi się pomysł Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
o wow ale ślicznościSmile
Odpowiedz
Obie prace mi sie podobaja. Ale naj naj to szkatulka. Ta pani ma cos w sobie, choc widac ja tylko z d... stronySmile
Odpowiedz
Dziękuje Wam drogie panie za miłe komentarze które czasem bardzo nam pomagają pogonić wstrętnego lenia,w zeszłym tygodniu obdarowana Otrzymała i"gołe plecki" i zakładeczkę,była zadowolona więc i ja też jestem,Smile
natabusku dzięki za podpowiedz ale już niczego nie poprawię faktycznie na tym zdjęciu dziewczynka odcina się od reszty,ale w rzeczywistości wygląda to tak ,ot taki ze mnie marny fotografBlush    
Odpowiedz
prześliczna szkatułka! Jeszcze przeglądałam od początku wątek - piękne jajeczka na początku ! Smile
Chyba położę się i wstanę jeszcze raz. Może tym razem drugą nogą. Sleepy
Odpowiedz
Reklama
zakładeczka urokliwa,taka do starych romansów
Odpowiedz
Prace piękneSmile.Strasznie podoba mi się to,że nie wszystkie są w klasyczne wzory czyli kwiaty itp.Podoba mi się czoper i karafka w czerwony samochodzikSmile.Też mam taką serwetkę,wykorzystuję ją do robienia podkładek pod kubeczki.
Szkatułka w panią od d...strony,jak napisała jedna z koleżanek też niczego sobie.Można by w niej schować jakąś wyjściową biżuterię na romantyczne kolacje.
Wszystko fajne.Czekam na kolejne prace.Shy
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Zakładka taka romantyczna, jak lubię...
a i szkatuła z jajem, znaczy z d---ą, znaczy z pleckami gołymi fajowa bardzo Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
O rany ale ze mnie gapa ,zapomniałam Wa podziękować za miłe słówka,które są dla mnie bardzo cenne, tak więc baardzo Wam dziękuje Wszystkim razem i każdej z osobnaSmileHeart.
Ostatnio brak czasu chyba mnie prześladuje, nie mogę się od niego opędzić ale czase udaje mi się coś dłubnąć ,wreszcie ukończyłam małe co niecoBig Grin
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl