Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
#51
Cholewka czyżbym za dużo powiedziała ,nie chyba nie bo tak naprawdę to ja sama nie wiem co i komu.Big GrinBig GrinChyba żle się wyraziłam że w temacie konkursów będę miała jeszcze tysiąc pytan
{to na przyszłość kiedy ja w którymś będe brała udział ale to już takie tam sprawy techniczne]
Odpowiedz
Reklama
#52
Anulka nie denerwuj się kochana, Grażynka wszystko Ci wyjaśni, kochaną kobietą jest Smile Anuś, jeśli to ma być niespodzianka, to nikt biorący udział w konkursie wiedzieć nie może co to będzie, inaczej nie będzie niespodzianki Tongue
Odpowiedz
#53
[Oj babeczki Wy wszystkie kochane jesteścieHeart i baaardzo pomocne,wrzuciłam na luz i jechałam jejechałam i jajeczko mej córci wyskrobałam ,a że uwielbia zwierzaczki więc wygląda ono tak
   
Odpowiedz
#54
Francja elegancjaSmile Bardzo mi sie podoba.
Odpowiedz
#55
Super jajeczko, ja jakoś nie mam odwagi....
Odpowiedz
#56
O matko kochana, jak widze takie prace jak te tutaj to mi się odechciewa, przecież ja nigdy do czegoś takiego nie dojdę! Przepiękne, przecudne...
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#57
anulkaa - już pisałam - niezła z Ciebie jajcara Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#58
(01-22-2012, 01:26 PM)bejb90 napisał(a): ... przecież ja nigdy do czegoś takiego nie dojdę! Przepiękne, przecudne...

i ja. Daleko mi do tych mistrzowskich prac Smile
Odpowiedz
#59
Dziękuje aż chce się coś tworzyćBig GrinBig Grin
elila-a do czego nie masz odwagi Wink
beib- dojdziesz a raczej dobiegniesz i jeszcze mnie wyprzedziszBig Grin
callisto-kochana ty już dawno jesteś przede mnąBig Grin
natabus-ja też kocham kotki,jeden właśnie obok śpiHeart
Odpowiedz
#60
HI,HI jaki ze mnie pracuś aż cztery jajca wyskrobałam dobrze że odcisków się nie nabawiłamBig GrinBig GrinBig Grin
               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl