Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
#41
No i mamy kolejną super jajcaręTongue a i lampion bardzo ale to bardzoSmile
Odpowiedz
Reklama
#42
Aniu, nie samowite masz te jaja...TongueBig Grin
Odpowiedz
#43
Kolejna mistrzyni jaj! A lampiony to też cudne!
Odpowiedz
#44
Dzięki dziewczyny za miłe komentarze . Smile
Dostałam odpust na konkursik i zostaję jako sponsor z czego się cieszę {taka była moja decyzja},ale....no właśnie czyli jestem sponsorem nagrody konkursu na serduszko bo już się pogubiłam,a o co chodzi z tym woreczkowym?Blush
Odpowiedz
#45
Woreczkowy - czyli decou na materiale jest w lutym i robi go Shanna Smile - z tego nie jesteś zwolniona TongueTongueBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#46
Dzięki za odpowiedz ,mam nadzieje że podołam ale co tam w końcu przecież to zabawaBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#47
No i to jest właśnie prawidłowe podejście do tematu - to jest przecież zabawa! Smile
Odpowiedz
#48
No i wszystko jasne, będziesz się z nami bawić w konkursy , ale fajnie Smile
Odpowiedz
#49
Ale jaja! Doslownie i w przenosni. Jajka przepiekne. Mnie daleko do takich. Przyznam, ze ciesze sie, ze Cie dziewczyny zwolnia z konkursu (swinka ze mnieTongue) bo malo kto mialby szanse. Ale z konkusru woreczkowego to tylko ja moge zwalniacTongue
Odpowiedz
#50
Callisto ja też się cieszę chociaż napewno jeszcze w tym temacie będę miała tysiąc pytańBig GrinBig GrinBig Grin
Shanna,fajnie że podobają Ci się jajeczkaSmile,ale myśle że forumowe Panie trzymają jajkowe arcydzieła i niebawem nam je zaprezentują , a i dobrze wiedzieć do kogo mam się zgłosić w sprawie zwolnienia gdyby oczywiście zaszła taka potrzebaAngel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl