Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radosna twórczość brunetki :)
#51
Mmmm, dziękuję chyba w imieniu wszystkich dziewczyn za przypomnienie pięknego zapachu konwalii i wiosny... Smile Prosta, ładna praca... i przynosi tyle ciepłych myśli Wink
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#52
W czasie chorobowego podniosłam się na chwilę z łoża i postanowiłam coś zdekupażować. No i wyszły dwa lampiony Smile Nie miałam ryżowca, więc zastąpiłam go bibułką z pudełka po butach Smile Teraz się jeszcze dalej lakierują,ale już niebawem pójdą w świat (a napewno w Polskę Wink )
   
Odpowiedz
#53
Śliczne lampioniki,powiem szczerze iż pierwszy raz widzę prace z bibułką i jestem zaskoczona ,efekt świetnySmileSmileSmile
Odpowiedz
#54
No i świetnie wyszły Smile
hmmm... jednak co róże, to róże...
Odpowiedz
#55
Super efekt z tej bibuły jutro lecę na garaż szukać jej w pudełkach Tongue
Odpowiedz
#56
Fajne. Kto by pomyslal, ze to bibulka po butachTongue
Kiedys probowalam z chusteczkami. Trzeba je rodzielic ale w klejeniu nie sa fajne. No i trzeba pamietac zeby fragmenty na siebie nie nachodzily.
Odpowiedz
Reklama
#57
Cieszę się, że pomysł z bibułką ciągle ma się dobrze... Smile Świetnie Ci wyszły te lampioniki!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#58
Wygląda niesamowicieSmile i kto by pomyślał że z pudełek po butach tak sporo rzeczy można zrobićSmile
Odpowiedz
#59
Ostatnio dla relaksu nadałam nowe życie metalowemu pudełku po pewnych kokosowych "pralinkach". Niestety były na nim tłoczenia i nie wszystkie można było przykryć motywem. No i zamiast jasnego fioletu wyszło mi trochę za bardzo różowe. Ale ciasteczka,które w pudełku obecnie rezydują nie narzekają Wink
   
Odpowiedz
#60
Bardzo fajnie wyszlo. Tloczen prawie nie widac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl