Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Radosna twórczość brunetki :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Radosna twórczość brunetki :) (/showthread.php?tid=679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 11-16-2011

No i przyszedł czas na mnieSmile Z góry przepraszam za jakość zdjęć(niestety nie mam kiedy wykonać fotek w świetle dziennym,bo jak wychodzę, jeszcze jest ciemno,a jak wracam już jest ciemno). Moją pierwszą próbą było pudełko po butach, które obecnie ma mi służyć do przechowywania "dekupażowych szpargałów". Jestem minimalistką, także bez wielkich ozdób - przede wszystkim prostotaSmile Jestem otwarta na wszelkie spostrzeżenia i uwagiSmile Ja już widzę kilka niedociągnięć, ale nie powiem jakich Wink Pudełko póki co ma 2 warstwy matowego lakieru, jeszcze w najbliższych dniach otrzyma kilka dodatkowych.
Jakie jest, takie jest, ale mnie się podoba i jestem z niego dumna Big Grin



RE: Radosna twórczość brunetki :) - adi52a - 11-16-2011

Witam! Choć raz będę pierwszySmile Cieszy mnie to! Wracając do Twojego dzieła - jest super! Całkiem dobry początek według mnie. Najważniejsze jest to, że podoba się ona Tobie. Pozdrawiam i życzę następnych "owocnych" w decou dzieła wieczorów. A i jeszcze dodam, że mam ten sam problem z fotami co TySmile hehe. papa


RE: Radosna twórczość brunetki :) - magiczna.lawenda - 11-17-2011

No i fajnie Smile tak trzymaj udany debiut Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - callisto - 11-17-2011

No i super postawa. Skoro sama widzisz niedociągnięcia to ja nie będę ich wytykać Big Grin Początek możesz uznać za udany Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - Vika - 11-17-2011

W zupełności zgadzam się z Natabusem, bez tego bratka z boku byłoby lepiej...
nooo... jeśli już miałby jednak jakiś zaistnieć, to dałabym takiego mini z motywu głównego... i w rogu... ale to ja..., a ja nie przepadam zbytnio za symetrią...
A tak w ogóle gratuluję udanego debiutu!Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - Zuza - 11-17-2011

Ja też się zgadzam z Natką! Smile
Ale poza tym jednym podoba mi się baaardzo! Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 11-17-2011

Dziękuję Wam za miłe słowa Smile Właśnie te dolne bratki to jeden z mankamentów, o których nie pisałam. Jak je przykleiłam i następnego dnia zobaczyłam, to już mi się nie podobały tak jak w dniu, kiedy koncepcja się rodziła. Ale byłam zbyt leniwa by je wyeliminować Tongue Tak więc sobie są. To i tak bedzie pudełko "doszafkowe" Wink Przez weekend chcę zrobić kilka szklanych świeczników już w temacie Bożego Nardzenia. I tu miałabym do Was pytanie:
Mam śliczny szklany świecznik (jest to pozostałość po świeczce zapachowej). Szkło z zewnątrz jest mleczne - matowione. I taką strukturę chciałabym zachować. Czy jeśli nakleję sam motyw, bez farby, a potem polakieruje 3V3 matowym (bo taki mam - nie lubię błyszczących lakierów :/) to zachowa mi się ta matowa struktura? Podpowiecie coś?


RE: Radosna twórczość brunetki :) - Vika - 11-17-2011

eee tam.... jak to jest szkło mrożone to się da.... pytanie tylko, czy motyw będzie dobrze widoczny.... Undecided


RE: Radosna twórczość brunetki :) - Zuza - 11-17-2011

Kiedyś polakierowałam taką fajną matową butelkę... Niestety, po lakierowaniu już nie była taka fajna... Sad Chyba musisz sprawdzić jak się Twoje szkło zachowa... Może mźnij lakierem tam, gdzie chcesz przykleić motyw i zobacz co się stanie...


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 11-18-2011

oj Dziewczyny - trochę mnie zmartwiłyście. Tak się zastanawiam, czy nie zostawię ich jak są. w końcu wyglądają jakby je mróz ładnie otulił Smile Dziś zamierzam się za kilka rzeczy zabrać. Także może po weekendzie znów coś przedstawię jury Wink