Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radosna twórczość brunetki :)
Podoba mi się. Delikatna i czysta.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
I tak od marca się nie pochwaliłaś? Ja tam bym od razu wstawiła, gdybym tylko takie ładne cacko "wyprodukowała".
Odpowiedz
I mnie sie podoba. Ladnie wykonane. Lubie bardzo ten motyw.
Tylko szkoda ze ciachnelas ten listek na wieczku. Moze by tam ramke zrobic jakas?
Odpowiedz
Delikatna, jasna, ładna i kobieca - urodziwa szkatułka.
A co do uciętego motywu, teraz to nie na wiele pomoże, ale na przyszłość - tak tylko rozmyślam - to może warto by ten ucięty brzeg przykleić równo z brzegiem szkatułki a powierzchnię z drugiej strony czymś uzupełnić? Może tak asymetryczna kompozycja byłaby lepsza?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Wszystko powiedziane zostało Smile
- ładna, czysta, dziewczyńska... tylko ten ucięty...
hmmmm... ramka, szlaczek, relief albo stempelek załatwią sprawę Smile
Odpowiedz
Bardzo kobieca,taka delikatna...piękna.A że listek gdzieś ucięty...czasami się zdarza.WinkPoprawisz się następnym razem,bo dobrej decoupażystce nie wypada robić takich wpadek.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
Zboczenie zawodowe, znaczy dekupowe oczywiscie, kaze szlaczkowac po brzegach, bo ja jednak lubie wiekszosc motywow 'zamykac'. Roze zawsze piekne sa i beda, ale jakiegos malego akcenciku nad i brakuje mi Smile, samo obciecie mi nie wadzi, szlaczki, rameczki dla odciecia wieka od reszty lubie po prostu Smile
Odpowiedz
Podoba mi się delikatna kolorystyka. Całość klimatyczna i bardzo kobieca.Smile
Odpowiedz
Śliczna szkatułka. Taka delikatna, bardzo estetyczna, czego moim pracom jeszcze trochę brakuje Tongue Brawo Smile
Odpowiedz
Szkatułka śliczna, i taka czyściutka Big Grin bez żadnych zbędnych dodatków, psików, pasiaków i innych takich, ZAZDROSZCZĘ! Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl