Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radosna twórczość brunetki :)
odnalazłam mój wątek, bo mam znów coś, co mogę Wam pokazać.
Pierwszy raz stosowałam technikę "na żelazko" i jestem nią zachwycona!
Pierwszy raz też pracowałam z lakierem błyszczącym. Choć bardziej podobają mi się prace matowe, to muszę przyznać, że z błyszczącym pracuje mi się lepiej Tongue
A oto efekty:
świeczniki
   
Zakładki (druga strona w ten sam "desajn")    
Odpowiedz
Reklama
Świeczniki eleganckie, a zakładki wiosenne, kolorowe i optymistyczne Smile
Bardzo jestem na tak Smile
Odpowiedz
Świeczniki śliczne-minimalistyczne Big Grin Zakładki też mi się podobają, szczególnie ta owalna, fajny kształt, ładny wzór.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zakładki przywołają wiosnę - takie radosne są, że aż buzia się do nich śmieje Smile

świeczniki też milusie Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Twoje świeczniki to kolejny dowód, ze nie ilość (pracy) a jakość górą. Choć kolorystyka zupełnie nie moja, to podziwiam harmonię wstążeczki i serwetki. Zakładki takie wesołe, wiosenne.
Oglądałam też magnoliową szkatułkę. Kocham magnolie, ten motyw też, pięknie się sprawdza i sam w sobie i można go wycinać i układać dość dowolnie. I co ciekawe, choć lubię spękania to z tymi magnoliami najlepiej mi pasuje gładkie, kremowe tło. Tak więc szkatułka jest dla mnie na 3x tak.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Bardzo fajne swieczniki. Wygladaja elegancko.
Zakladki namawiaja do czytaniaSmile Podoba mi sie ta z biedronkami. I fajna serwetka i ciekawy ksztalt zakladki.
Odpowiedz
Reklama
Zakładeczki sa jak tchnienie wiosny -bardzo mi się podobają. Swieczniki urzekły mnie swoją prostotą-taka klasyczna elegancja z nich bije-superSmile Mówisz,że metoda "na żelazko" jest extra?hm...korci mnie żeby wypróbować, bo tego jeszcze nie czyniłam-ot swieżynka ze mnie
Odpowiedz
Bardzo elegancki komplecik i wlasnie w komplecie minimalizm sie swirtnie prezenuje, a zakladeczki sa kolejna praca rzucajaca urok na zime.... tylko te -5 pojutrze sie nie zgadza Smile
Odpowiedz
fajowe świeczniki a z zakładek bardziej ta pierwsza
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Dziękuję Wam za tyle miłych słów Smile
Będąc już w decupażowym ciągu postanowiłam zrobić jeszcze jedne świeczniki. Jedziemy do szwagierki w odwiedziny, salon ma z fioletowymi dodatkami, więc myślę, że świeczniki idealnie się wkomponują. Ja osobiści, będę nieskromna, jestem nimi zachwycona i zastanawiam się, czy nie zrobić sobie identycznych Tongue Mam nadzieję, że szwagierka podzieli mój zachwyt - szczególnie, że ona woli "produkty z metką" a nie hand made :/         (dodałam po edycji drugie zdjątko - przepraszam za jakość, ale lustrzanka ma rozładowaną baterię ;P)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl