Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieja- pierwsza praca:)
    użyłam szablonu z dwóch stron i jest na razie tak, to mówicie jak wyschnie przejechać to patyną? nigdy niczego takiego nie robiłam i zastanawiam się jak to będzie wyglądało.
Odpowiedz
Reklama
Ja bym najpierw pobejcowała....
Odpowiedz
O bejcy nie wiedziałam ona pokryje pastę?
Odpowiedz
Jaka ta szafeczka jest cudna! Taka delikatna, elegancka i ile by się biżuterii w niej zmieściło Wink
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa . Wiele ona dla mnie znaczą w ustach takich znawczyn i mistrzyń decu jakimi jesteścieSmile
Odpowiedz
Wiejuś, ślicznie wyszedł relief. Dobra robota!
Odpowiedz
Reklama
o super, już plamy nie widać Big Grin pięknie Ci wyszło, fajny szablon Big Grin ale też bym chyba przyciemniła tak jak dziewczyny mówią Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
        Już tak dawno nic nie robiłam,że swojego wątku nie mogłam znaleźćBlush i w sumie dalej nic nie stworzyłam nowego to chociaż pokażę szafeczkę,która juz dawno zrobiona. Wokół tego motywu jest faktycznie trochę ciemniej od patyny ale nie aż tak jak widać to na zdjęciu. Na żywo lepiej wygląda.
Wygrzebałam takie o to jeszcze coś, na tackę już mam pomysł i chyba dziś się za nią wezmę. na to okrągłe coś brak pomysłu. Może coś     doradzicie?
    A i jeszcze coś to już nie do przeróbki ale bardzo mi się spodobało, szkoda,że filiżanek nie było do kompletu
    I jeszcze buteleczka na oliwę
Odpowiedz
No to poszalałaś. Piękności. Szafeczka rewalka!!!
Odpowiedz
Tez mam tacke do zrobienia i brak pomyslu. I tak lezy sobie bidula i czeka na lepsze czasySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl