Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieja- pierwsza praca:)
Ale mi się trafiło od razu vika a ta to przecież wszystko dojrzyBig GrinBig Grin A tak na poważnie to faktycznie masz rację bo tak tylko boki to trochę dziwnie to wygląda. zastosuje się do twoich rad ale jutro bo już pochowałam ten majdan i wyciągnęłam nowy na jajecznicęBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Reklama
A mi się podobaSmile
Odpowiedz
Zgadzam się z viką, aż się prosi złamać te czystościSmile a reszta super, kropki na motywie niewidoczneSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
Bardzo urokliwa skrzyneczka wiejuś. A męża to Ty nie słuchaj bo wiesz, że faceci się nie znają nie? A w mądrzeniu się to w ogóle są najlepsi hehe. Wiem to z autopsjiSmile praca śliczna pozdrawiam
Odpowiedz
To chyba Ty Adi jesteś wyjątkiem albo jednym z niewielu bo na dekupażu to się akurat znaszSmile
w tym miejscu muszę zaznaczyć,że mąż nie skrytykował, a tylko by spróbowałby Tongue
No i poprawiłam tak jak radziła Viki i jest faktycznie lepiej , jutro polakieruję to się pochwalęTongue
Odpowiedz
A ja juz chcialam cos napisac, ale chyba poczekam na poprawionaSmile
Odpowiedz
Reklama

No to skończyłam(znaczy sie juz kilka dni temu ) ale dziś cyknęłam fotkę. Viki nie wiem czy to jest to co miałaś na myśli ale muszę przyznać ,że nawet mi się podoba.
Mam pytanie w związku z patyną. Bo użyłam ją na już polakierowaną powierzchnię, nie wiem czy do dobrze czy źle czy może bez znaczenia.        


jeszcze kilka jajec zrobiłam .W sumie takie bez polotu bo nie miałam czasu . Zostają w domu więc mogą być.Big Grin                
Ale ten styropian razi po oczachBlush
Odpowiedz
Dobrze zrobiłaś - patyna na lakier i po jej wyschnięciu znowu lakier Tongue
A skrzynka zyskała Smile
Odpowiedz
Fajowo, nawet z tym widocznym styropianem.
Odpowiedz
No mi też się podobają jajcaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl