Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elila- mój dekoupage
#51
PięknieSmile A czemu tło wokół różyczek takie ciemniejsze? Tzn tak też ładnie, tak tylko z ciekawości Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#52
No tak po prostu.....Wink
Odpowiedz
#53
Lubię bardzo czerwone róże! Super wyszło. Cieniowanie na desce-wow, też bym chciała tak umieć zrobić.
Odpowiedz
#54
Deseczka świetna!!
A prezent dla mamy... Szkoda, że nie zrobiłaś takiego tła jak na słoiczku... I na zewnątrz też jakoś tak pusto...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#55
No i jest!!! Moje wczorajsze dzieło, jeszcze przed lakierem....

[Obrazek: dsc04321hj.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc04323v.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc04324q.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Wczoraj pierwszy raz pracowałam na papierze ryżowym, jestem zachwycona! Z tego wszystkiego zapomniałam go namoczyć ale i tak ładnie się ułożyłBlush
Odpowiedz
#56
Elila - ona jest śliczna! i ten relief cudoSmileSmile
a bombka styropianowa?
masz rację, praca z ryżem jest superowaSmile
Odpowiedz
Reklama
#57
Vika dziękuję za miłe słowa z samego rana!!! Nie kochana, udało mi się zdobyć kilkanaście sztuk czystych szklanych bąbek, prosto z fabryki, cienkich jak papier, aż strach brać do rękiWink
Odpowiedz
#58
Świetnie wyszło, szczerze gratulujęSmileSmile
masz chody w tej fabryce... też bym chciała... ale nie mam i pozostają mi moje płaskieTongue
Odpowiedz
#59
Bombka cudeńko!!!Też uważam ,że praca z papierem jest super tylko szkoda,że on taki drogi.Zazdroszczę tych chodów w fabryce.Super ta bombkaShy
Odpowiedz
#60
Oj tam oj tam, z tymi chodami to bym nie przesadzała... to było zamawiane przez szwagierki koleżanki, matki, męża czyli ojca tej koleżanki szwagierki.... której ojciec dmucha bombki....HuhBig Grin Fajnie to brzmi....Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl