Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elila- mój dekoupage
#1
Zostałam postraszona i jest.... nowy wątek!!! Powiało grozą, admin brzmiał bardzo groźnieWink

Jak już wspomniałam w "Witalniku" dekupażem zajmuję się bardzo, bardzo krótko i jeszcze daleka droga przede mną do prawdziwego dekupażu. Póki co intensywnie się uczę na wszystkim co wpadnie mi pod ręce (słoiki, butelki po alkoholach, itp...) Mój zasób narzędzi jest bardzo nie wielki i ogranicza się do kilku wzorów serwetek, farby do ścian i kilku pigmentów.
Tak czy inaczej pilnie się uczę i mam nadzieję dorównać Waszym pracom! Zapraszam do oglądania...

*To doniczka, którą pokazałam w "Witalniku". Zrobiona dla chrześnicy, ma posłużyć jako dekoracja klasy. Niestety nie mogłam zrobić dobrego zdjęcia, to w żadnym wypadku nie oddaje jej uroku. Ciemniejszy kolor(tu jakiś pomarańczowy w rzeczywistości różowy) przechodził w biały. na dole małe kropeczki różowe i motyw różany (na około małe różyczki). Podobała mi się ta doniczka, była taka słodka....

[Obrazek: dsc04154f.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz
Reklama
#2
(09-30-2011, 03:00 PM)elila napisał(a): Zostałam postraszona i jest.... nowy wątek!!! Powiało grozą, admin brzmiał bardzo groźnieWink

Nie no aż tak groźnie to nie było Tongue
Odpowiedz
#3
Aż mi ciarki po plecach przeszły....bbrrrryyyyyyy
Odpowiedz
#4
A to przepraszam, nie sądziłem że aż tak groźnie to odbierzesz Wink
Odpowiedz
#5
No to pierwsze koty za płoty[Obrazek: 2smiech.gif]
Odpowiedz
#6
ja już widziałam w witalniku, ale co tam, powtórzę raz jeszcze - ona super jest, ta donica...
Odpowiedz
Reklama
#7
Fajna. Ladny motyw tylko to cos zolte zakloca spokoj.
Odpowiedz
#8
Shanna nie miałam czasu na tak precyzyjne wycinanie bo o 16 dostałam "zlecenie" a o 19 już musiałam oddać. Zdążyłam polakierować tylko raz.Angry
Odpowiedz
#9
Ktos niepowazny chyba zeby chciec taka prace po 3 godzinach. Wiecej warstw lakieru dodaloby blysku calej pracy. Nastepnym razem powiedz ze minimum 2 dni (tym najbardziej niecierpliwym) i lakieruj poliuretanem. Wtedy 2 warstwy, ktore schna kazda ok. 12h powinny wystarczyc. Jak lookniesz do mojego watku to zobacz mozaiki. Tam sa tylko 2 warstwy poli a wygladaja jak szklo. Dla niecierpliwcow jak znalazl.
Odpowiedz
#10
Tak, widziałam Twoje mozaiki, nawet je chwaliłam! Są boskie ale to wyższa szkoła jazdy!
To słoik po kawie, pierwsza i jedyna udana praca z crackiem
[Obrazek: dsc04155l.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc04156ca.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl