Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie samym decu człowiek żyje - frywolnie str. 19
#51
magiczna były wypełnione do połowy, za mało cukierasów miałam w domu, ale starczyło dla wszystkich w klasie Smile
Grarut najgorzej kręcić rurki, a potem to czysta przyjemność Smile

Myka doprawdy nie ma za co, dzielą się ze mną to i ja dzielę się z innymi Smile
Zuza moja ukochana mama zaopatrzyła mnie w całą paczkę takich serwetek.
Brydzia koszyczki robi się szybko jak ma się formę. U mnie z nią robił balon , dlatego nie wszędzie jest równo.

Dziewczyny dziękuję za dobre słowo, buziole dla Was <cmok><cmok>
Odpowiedz
Reklama
#52
Grażynko to ja szczerze podziwiam, bo moje pierwsze rurki to raczej rury były. Z pleceniem już jest dużo lepiej. Jak kiedyś nadarzy się okazja to pozaplatamy razem Smile
Odpowiedz
#53
Ach i ech chciałabym powiedzieć ale sama nie wiem jak i co. Pięknie i już. Smile
Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z niego życie się składa.
Odpowiedz
#54
kurcze jak coś to ja chętnie Was ugoszczę u siebie Smile Kto chętny??
Odpowiedz
#55
Grażka damy radę, usiądziemy razem ze wszystkimi dziewczynami z "weną"w ręku i zobaczysz jak nam pójdzie szybko robota. Może nawet krótki kurs z szydełka przeprowadzę. Tongue
Link wklejam na schemat śnieżynek i nie tylko
bym nie zapomniała http://show.7ya.ru/private-showphoto.asp...oID=453064 Właśnie próbuję swoich sił Wink
a tu skarbnica aniołków http://picasaweb.google.com/nulikma/Anio...OOeto7d6AE#
Odpowiedz
#56
śliczne ale to dla mnie czarna magia Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
łoł a co to za mieczyki na tych gwiazdkach? To ja chyba jednak nie będę się podszkalać, bo i tak polegnę...
Odpowiedz
#58
Oj to już wyższa szkoła jazdy ja to jestem na etapie przyszycia guzikaUndecided
Odpowiedz
#59
Szydełkuję, jak wiecie, mogę więc pochwalić się pierwszymi pracami, druga część czeka na naciąganie i krochmalenie...
bombeczki dmuchane na baloniku... dobrze, że napisałam ze są to bombki, gdyż można się pomylić i uznać je za jajeczka Tongue . Ciężko jest dostać balony, które mają kształt zbliżony do koła. ( no dobra, dmuchać nie umiem Wink)
[Obrazek: DSC_0020.jpg?gl=PL] [Obrazek: DSC_0012.jpg?gl=PL]

tu inne choć podobne

[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane9.jpg?gl=PL] [Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane8.jpg?gl=PL]

Odpowiedz
#60
Piękne są takie bombki w koronkowej bieliźnie! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl