Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie samym decu człowiek żyje - frywolnie str. 19
#1
Bombka podobnie się robi jak karczochy jednak podstawą są kwadraty a nie trójkąty. Troszkę widać niedoskonałości, bo źle wymierzyłam kwadraty Blush.
Fajne?
[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane.jpg]


Jestem w trakcie robienia serwety, jest troszkę inna bo ma dużo szczegółów, które nie są płaskie. Będzie trochę problemów z naciąganiem, nie da się jej wyprasować Sad co znacznie ułatwiłoby mi zadanie. Ale właśnie dlatego podoba mi się gdyż wzór nie jest płaski.
A najlepsze jest to, że myślałam iż wczoraj skończę jednak się przeliczyłam bo zabrakło mi niteczki Confused i jak nie jutro to pojutrze skończę.
Do końca brakuje mi zaledwie 6 rzędów
[Obrazek: DSC_0034.JPG]
Odpowiedz
Reklama
#2
Oj, oj !!! Piękna bombeczka ! Gdzie te niedoskonałości ?
Serweta niczego sobie, pracochłonna.
Odpowiedz
#3
Wow! No pewnie, że fajne!
Odpowiedz
#4
dziewczyny wbrew pozorom to jest trochę łatwiejsze do zrobienia, jednak jakiekolwiek niedociągnięcia widać od razu. Tu przede wszystkim liczy się precyzja, której mi, wstyd się przyznać, brakuje.
Odpowiedz
#5
Gdybym mogla na forum napisac to, co przed chwila powiedziam o tym jaju, to by mnie admin zbanowalWink
Sliczne to malo powiedziane. Coraz bardziej mnie korci, zeby jednak nie odkladac tych jaj na poznirj tylko od razu probowac, bo tez chce takie cudo sama zrobic......no moze nie az takie, ale chociaz niech troche przypomina karczochaSmile
Odpowiedz
#6
Dzięki za miłe słowa i zachwyt. buziaki dla was dziewczyny
Odpowiedz
Reklama
#7
Nie widziałam nigdy karczocha z kwadratów... A może widziałam, tylko nie wiedziałam, że widzę... Smile Masz jakis link do tego jak się robi te kwadraty... Ciekawa jestem, bo może.... Smile

Serwetka będzie na pewno piękna... A te nitki to zawsze się kończą w nieodpowiednim momencie... Mnie się teś właśnie skończyła, a nawet nie wiem, jaka to była, bo banderolka już dawno przepadła... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
Zuza to nie karczochy tylko patchwork. Znalazłam na picasie tu link https://picasaweb.google.com/mariasz17/P...koweBombki
Moja środkowa córka przypomniała sobie o 13 że ma ostatnią lekcję angielskiego i nic dla pani. Zajęcia są pozalekcyjne, więc wypadałoby podziękować jej za trud nauczenia. Zajęcia na 15, więc obiad trochę później był niż zwykle, a córka uzbrojona w niespodziankę pomaszerowała na zajęcia. ta, pomaszerowała , pojechała rowerem by zdążyć , ale i tak się spóźniła. Zawiozła pani jeszcze cieplutką pracę.
Przepraszam za zdjęcia, robione w pośpiechu.
   
   
Odpowiedz
#9
Dzięki z link! Smile

Ach, te dzieci! Pamięć to chyba na podwórku zostawiają... Dobrze, że Twoja córka ma zdolną mamusię! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#10
tylko się cieszyć, że pamięć na podwórku zostawia Wink bo w dobie komputerów to raczej przy biurku Tongue
Dobrze, że ona woli towarzystwo i hasanie po dworze, bo tamte 2 mogłyby siedzieć godzinami.

Co do zdolnej mamy to mam wątpliwości, raczej uczącej się nowych rzeczy. W nocy siedziałam nad 3 kartkami i... tortem papierkowym,w którym są łakocie dla dzieci. Przeglądałam inne forum i tam dziewczyna pokazała taki torcik. Matko, jakie ona cuda robi z papierków, szok .
Jak moja zobaczyła to zażyczyła sobie do szkoły dla dzieci I jak tu odmówić jubilatce?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl