Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie samym decu człowiek żyje - frywolnie str. 19
#41
Mery nie gniewam się, pisz ile tylko dusza zapragnie. Druty wyciągnęłam tylko dla tej czapki, bo dziewczę się uparło. A Wy jeszcze podpuszczacie szaliczkiem i mitenkami , ale to bardzo dobry pomysłSmile Całe szczęście wzorek nie był skomplikowany a i niteczka na druty 9, więc w miarę szybko poszło. Kiedyś wolałam druty, ale teraz to jednak wolę szydełko.
Odpowiedz
Reklama
#42
Omatko!! Ale wspomnienia! Też takie mam, ale nie będę Was zanudzała... Smile

A czapka faktycznie aż się prosi o szalik i mitenki!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#43
Jaka śliczna czapka na tej jeszcze śliczniejszej modelce!Smile
Callisto - nie robisz czasem przetargu na zięcia?? Jakby co, to ja zgłaszam akces... mam Nieletniego...Tongue
Odpowiedz
#44
...przetarg na zięcia Big Grin Big Grin Big Grin ..... we właściwym czasie muszę zatem rozpisać przetarg na synową, chyba już zacznę dokonywać specyfikacji "przedmiotu przetargu" Big Grin

Callisto- czapka jak mówiłam super, czy zdradzisz skąd pochodzi wzór? Jak ładnie poproszę ? Smile
Mamcia może i mnie udzierga, bo uważam, że już na tyle chłodno, by zacząć czapusię nosić, zwłaszcza, że mnie coś jakby owiało Sad
Odpowiedz
#45
Vika już zapisałam w kajecie, data castingu będzie ogłoszona w niedalekiej przyszłości Wink

Myka zaraz prześlę wzorek, bo nie mogę dopuścić cobyś z gołą głową szalała po mieście i by nie kusić losu o jakieś choróbsko.
Odpowiedz
#46
Grażynko, szalejcie sobie ile dusza zapragnie. Mnie to nie przeszkadza wręcz przeciwnie, wielka radość z czytania wspomnień.

Wrzucam efekt pracy późnego wieczoru. Koszyczki na cukierki szkolnego Haloween.

[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane7.jpg]

[Obrazek: haloween4a.jpg]


Dół wyplatany, ale jakoś nie ujęłam tego Blush
Odpowiedz
Reklama
#47
Pewnie będą pełne cukierków Smile Fajoskie Smile
Odpowiedz
#48
Callisto, dziękuję Smile
Odpowiedz
#49
Ale fajne!
A te motywy halloweenowe to skąd?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#50
Cudne te koszyki.Masz kobieto cierpliwość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl