Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie samym decu człowiek żyje - frywolnie str. 19
#21
Uplotłam sobie koszyczek, ot tak dla przypomnienia cobym nie zapomniała jak to się robi Tongue no i wyszło, że zakręciło mnie na tyle, że pogubiłam parę rureczek w trakcie plecenia wzorku. Mnie nie przeszkadza, bo i tak będzie schowany w szafce.
Koszyk pomalowany na czarno, potem przetarty bielą i psiknięty matem.
[Obrazek: Ostatnio%252520zaktualizowane2.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#22
Wiedziałam! Wiedziałam, że się nie zawiodę - i miałam racjęSmile
gdybym nie przeczytała, że to z gazety dałabym głowę, że z wikliny...
Ślicznie wyszło. Callisto, wielce z Ciebie utalentowana niewiasta jestSmileSmile
Odpowiedz
#23
Super praceSmile Jestem pod wielkim wrażeniem Smile
Odpowiedz
#24
Ja bym go do szafy nie chowała.... Na honorowym miejscu powinien stać! Big Grin

Świetne zakończenie! I pomysł na czrno-przecierany jest świetny!! Zmałpuję! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#25
Piekny koszyk. Ze tez masz cierpliwosc do takiego zaplatania. Ja bym miala dziury jakby mi myszy je powygryzaly.
Odpowiedz
#26
Dziewczynki wielki dzięki za dobre słowo, chyba zrobię sobie jeszcze jeden bo podoba mi się jak nic.

Grażka fakt, najgorzej jest zacząć, ale potem samo idzie Smile Na początku wyplatania kosza warto rurki osnowy przypiąć szczypkami do formy ( u mnie pudełko po butach ) i dlatego jest w miarę równy.
Zuza małpuj ile wlezie. Bo warto Tongue
Shanna spód nie jest wyplatany, poszłam na łatwiznę i wycięłam z tektury. Zaplata się szybko, w niecałą godzinę powstał.



Odpowiedz
Reklama
#27
Ale kuferek piękny!!!!To już nie na moje nerwy-bo ja to do tych nerwusów się zaliczam.Ciebie to tylko podziwiać
Odpowiedz
#28
Dzięki Brydzia Smile I witaj w klubie nerwusów, cierpliwość nie jest moją mocną stroną, ale czasem jak się uprę to osiągnę cel... np w koszyczkach. Teraz szukam jak zrobić aniołka, może mi się uda to się pochwalę.
Odpowiedz
#29
Chyba idę kręcić rurki Smile Nie no muszę spróbować Big Grin
Odpowiedz
#30
Próbuj, fajna zabawa z kręceniem rureczek. Nie zdziw się, jak rureczki będą na początku nierówne, ale gwarantuję, że szybko dojdziesz do wprawy. Trzymam kciuki by poszło jak z płatka Smile


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl