Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze przed papieżem...
#51
Nie wiem jak to się stało, że ja tych jaj nie widziałam... musi starość mi się na oczy rzuciła, zołza jedna, albo i co innego jeszcze mnie dopadło, no ale dzisiaj zobaczyłam i jestem pod wrażeniem Smile
No i zabrałam to drobiowe, bo każdy drób na forum z urzędu do mnie należy Smile - dzięki, że o mnie pomyślałeś Wink

Brawo za zapał i wytrwałość, bo się narobiłeś przy nich (ja bym na bank poszła na łatwiznę, więc podziwiam dodatkowo), bardzo zacnie wyszło Smile
Odpowiedz
Reklama
#52
Moretti, no po takim wpisie to zostaniesz tu generalnie naszym beniaminkiem Big Grin To jest siła forum, wszyscy się wspierają i dodają sobie wzajemnie energii Smile Jak widać girls' power działa i na facetów Wink
Odpowiedz
#53
Wpis świetny tak jak i Twoje prace Wink)
Beniaminek - fajnie Wink))
Vika odebrała mi przygarniętego wcześniej kurczaka więc proszę o jeszcze Smile ( Żeby szybciej śmigać to sobie nawet rower sprawiła nasza MOD-ka) Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#54
No nareszcie ktoś zauważył mój nowy lilaróż Wink nabytek Tongue
dzięki Hanuś Smile
Odpowiedz
#55
Vikuś... To Ty teraz rower kapelutkiem nakryłaś? Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#56
no musiałam, bo ten cudny rower lilaróż był zajęty już Sad
wróciłam do starego
Odpowiedz
Reklama
#57
Haha... Teraz napadłaś na kwiaciarnię czy cuś? Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#58
skąd, przeprosiłam stary, wyblakłam go tylko...
Odpowiedz
#59
Świetnie, że dobrze Ci tu. Jesteś u swoich Smile
Trzymamy kciuki za inspiracje i za wszystko Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#60
Zdrowych pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim razem i każdemu na forum z osobna.
Święta jeszcze trwają choć już każdy z nas pewnie myśli o powrocie do życia codziennego.

A skoro jest okazja, to wrzucam to, co udało mi się zrobić dla udekorowania "świątecznego stołu" Smile

   
   
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl