Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze przed papieżem...
Ooo..! Ta piękna też. Tę to widzę na swojej ścianie (tam po lewej stronie nad półką Wink)
Odpowiedz
Reklama
PRZE - PIĘ - KNA Smile. Ja powiesiłabym ją u moich chłopaków w pokoju Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ale jesteście milusie Smile
Odpowiedz
No szalejesz panie, szalejeszSmile
A powiedz prosze co powoduje takie jakby marszczenia? Wlasnie bo cos naklejone czy jak?
Odpowiedz
Brawo Zibi, jestem na tak!!!!!!
Odpowiedz
(10-12-2014, 09:31 PM)Shanna napisał(a): No szalejesz panie, szalejeszSmile
A powiedz prosze co powoduje takie jakby marszczenia? Wlasnie bo cos naklejone czy jak?

Ano szukam swojego złotego środka i dobrej metody.
Raz rzucam transfer bezpośrednio na przygotowane wcześniej drewno, innym razem robię transfer poza drewnem na to co mi tylko do głowy przyjdzie Smile i dopiero przeklejam na drewno. Ktoś mógłby powiedzieć łatwizna - przykleił..., ale zanim przykleję, cały ten rytuał transferowy muszę wykonać, a z cierpliwością przy "rolowaniu" to u mnie krucho Smile
Ktoś spyta: Po co to wszystko? Dla efektu.
Póki co nie wymyśliłem lepszej metody.
Odpowiedz
Reklama
I mnie się podoba, i już się jak i u Viki zastanawiam jak to zrobiłeś???? ;o))))
Marszczenia, jakie marszczenia???? To tzw świadomy zamysł artysty ;o))))
Do niczego innego się nie przyznawaj ;o)
Odpowiedz
Piękna Smile No i z Janem Pawłem II Wink))
Robisz świetne ikony Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Brawo! Fajnie, że kolejna osoba się zaikonowała Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Szalejesz kolego Wink no piękny ten obraz ! i z Naszym Papieżem kochanym Smile kurczę, ale to chyba już nie jest ikona prawda? tylko obraz? bo ikona kojarzy mi sie z prawosławnymi motywami świętych Wink obraz czy ikona, bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl