Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AniaKowe decoupage :)
Chciałam się z Wami podzielić kilkoma moimi pracami. Miałam przerwę w robieniu decoupage ale wracam powolutku i jestem w trakcie malowania kilku rzeczy. Wśród starszych prac są chusteczniki, pudełka itp.
Jakiś czas temu założyłam bloga żeby w jednym miejscu trzymać zdjęcia prac. Zapraszam na niego http://drewnianyzakatek.blogspot.com/ bo na razie mam zagwozdkę jak dodać pojedyncze zdjęcia na forum Wink
Odpowiedz
Reklama
przeczytaj tu

prace oglądałam Smile
są ciekawe i różnorodne
Odpowiedz
Ania, wrzucaj koniecznie zdjęcia - zajrzałam na bloga, super rzeczy robisz, takie proste i wysmakowane. Moim faworytem jest wieszak z grubym kocurem Big Grin
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za miłe słowo Smile jak skończę teraz co robię to na pewno wrzucę zdjęcia
Odpowiedz
Tez poogladalam prace, choc nie wszystkie jeszcze bo ja do blogow nie zagladam czesto. Mam 2-3 na ktore lookam w miare regularnie I to koniec. Ale do rzeczy.
Prac masz sporo. calkiem ciekawe, oryginalne. No I poza decu widac tez szydelko I filc. Fajnie robic cos jeszcze.
Odpowiedz
Pooglądałam prace - czyste i bardzo staranne, super, że robisz coś więcej - bo i szydełko widzę, filc - świetnie.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Reklama
No właśnie ta moja staranność doprowadziła kilka razy do zdobienia tego samego przedmiotu kilka razy Smile Boję się często zastosować zbyt wiele wątków na jednym przedmiocie i pewnie na tym trochę tracę. Powoli zaczynam przeglądać na forum prace innych, może mnie coś zainspiruje Smile
Odpowiedz
Tak jak Vika pisze dużo różnorodnych prac i ciekawe również. Mnie to chyba najbardziej ta butelka z tym czarnym pokrakanym pasemSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Witaj Aniu, szybko sie naumiej, co i jak ze zdjeciami i wstawiaj, bo jest co! Smile
Odpowiedz
Ojoj... Gdzie są Twoje pracki Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości