Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja
#1
witam wszystkich bardzo serdecznie od zeszłego roku decupage to moja pasja zrobiłam już kilka może kilkanaście prac jedne lepsze inne całkiem nieudane same wiecie jak to jest ale ogólnie może być nie zrażam się dużo czytam na ten temat dużo oglądam trochę podglądam tak czy siak stale się uczę i chętnie, jeśli pozwolicie to pooglądam wasze prace i posłucham waszych rad
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile
Szybko zakładaj swój wątek i pokazuj co zrobiłaś!
Odpowiedz
#3
Witam serdecznie! Miło, że zdecydowałaś się do nas dołączyć. Ja również jestem ciekawa Twoich prac. Smile
Odpowiedz
#4
Czesc Malgosiu! Fajnie, ze wpadlas, rozgosc sie, pytaj, jakby co i najwazniejsze - pokazuj prace! Smile

Dominika
Odpowiedz
#5
i ja się przywituję :-) WITAJ!!!
Odpowiedz
#6
Wpadłam i ja się przywitać i tak, jak dziewczyny, czekam na Twoje prace Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj.
Odpowiedz
#8
Witaj! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
Smile witajSmile
Odpowiedz
#10
jeszcze raz witam was cieplutko i bardzo dziękuję za miłe powitanie ,napisałam nowy wątek w dziale nasze prace ,ale skasowałam go ponieważ nie mogę wstawić małych zdjęć walczyłam kilka godzin z fotkami i nic nie wywalczyłam ,wszystkie zdjęcia mojej radosnej twórczości mam na image schack i nic nie mogę z nimi zrobić przerzuciłam wszystkie foty z image na pulpit i próbowałam wstawić w wątek ,ale wyskakuje błąd w adresie więc się nie otwierają natomiast z image wchodzą już otwarte ale w formacie na monitor 15 calowy więc dość duże a wy wstawiacie miniaturki z możliwością powiększenia ja tego nie mogę zrobić więc przynajmniej w najbliższym czasie do puki nie spłodzę czegoś nowego to mogę jedynie pisać lub pisać i wstawić duże zdjęcia ale na to muszę mieć pozwolenie administratora forum pozdrawiam wszystkie decu manjaczkiBig GrinBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl