Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki są najtrudniejsze
#31
To jest w sumie fajny pomysł, bo kiedyś robiłam taką pracę z ciemnym tłem i za nic nie mogłam tam serwetki nakleić, żeby ładnie wyglądało, musiałam podmalowywać, kombinacje robić itp. Następnym razem wypróbuję ten patent. Smile
Choć teraz to wracam taka zmęczona z pracy i jeszcze egzaminy mi się zaczynają na uczelni, więc nie wiem, kiedy znajdę czas na decu.
Odpowiedz
Reklama
#32
Marudzicie czarodziejki Big Grin Właśnie nakleilam jedną warstwę, podmalowałam (sama serwetka by nie wystarczyła, zupełnie znikła na ciemnym, granatowym tle) i nakleiłam drugą warstwę z motywem, i wcale nie jest grubo. Normalnie się lakieruje bez problemu.
Odpowiedz
#33
No wlasnie dzieki Fluggerowi, geste bydle, nie jest tak zle, same dwie warstwy to 3xf plus maimeri albo max 5x f plus poli dla zabezpieczenia. Nie jest tak zle. A czesto mowicie, ze Bona tez super i ten od Gofi, czyli chyba dwie warstwy to zmilowanie, zamiast podmalowywania - jak drobne listeczki to nie wyjdzie za Chiny Smile
Odpowiedz
#34
(05-08-2013, 12:10 AM)grarut napisał(a): Erato widać trafiłaś na te cienkie serwetki Tongue Bo i podmalowałaś i dwie warstwy? Myślę, że zanim to zgubisz, to trochę tym pędzlem z lakierem pomachaszBig GrinBig GrinBig Grin

I tak bym machała - ale jakoś nie widzę, żeby to specjalnie było grube. Może dlatego, że pod spodem jest ryż, więc powierzchnia nie jest gładka.
Odpowiedz
#35
Ostatnio stworzyłam z pudełka po butach takie oto pudełeczko. Docelowo znajdą się w nim pocztówki, bo stare pudełko już się rozlatuje i robi troszeczkę za małe. SmileRolleyes


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#36
Podziwiam. Kotek fajowo wygladaSmile
Ja pudelko po butach robilam raz. Tyle sie z nim nameczylam, ze powiedzialam sobie, ze nigdy wiecej.
Nie namakalo od farby???
Odpowiedz
Reklama
#37
Wcięło mojego wcześniejszego posta. Trudno.
Pudełko z kotkiem ok, ale jak napisała Lady Słonko, widać granice serwetki.
Co do kartonowych pudełek, to z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej po zagruntowaniu okleić całe byle jaką serwetką. Potem dopiero wziąć się za malowanie. Zrobiłam kilka kartonowych pudełek. Jedno całe okleiłam serwetką z motywem i polakierowałam - nic ciekawego, dlatego go nie pokazywałam. Drugie, też tester, ozdobiłam serwetką tylko na wierzchu, resztę farbą i po częstym używaniu - trzymam tam farby- farba z lakierem się złuszczyła. A pierwsze jest używane bardzo często i wygląda cały czas jak nowe.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#38
widzę ze moda na recykling kwitnie - super
pomysł i wykonanie jak dla mnie fajne
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#39
Bardzo ładne - trochę widać tło serwetki, odcień bieli nie zlał się z farbą. Trzeba by podmalować aż do samego kotecka Smile Ale sam pomysł, kompozycja, kolorystyka, wszystko gra.
Odpowiedz
#40
Brawa za pomysl z ukosami Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl