Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki są najtrudniejsze
#1
Heart 
Cześć raz jeszcze Smile
Przeglądałam kilka wątków z pracami i widzę, że są tu osoby, które szczerze powiedzą, co myślą o danych pracach, więc postanowiłam założyć swój wątek.
Co prawda jestem bardzo początkująca i zielona w dziedzinie decu i dlatego liczę na szczyptę konstruktywnej krytyki, która pomoże mi, by kolejne prace były coraz lepsze Cool


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
O, widzę, że jestem pierwsza...

Szkoda, że zamieściłaś tak małe zdjęcia, niewiele na nich widać, ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to brak równowagi na tych pracach - deska ciąży w lewo, serce w niezgodzie z naturą, bo zwykle to dół jest cięższy (u Ciebie odwrotnie...), słoik wyszedł dość nienaturalnie, to pewnie przez tę chmurkę wokół motywu...
ale za to kolczyki są śliczne Smile
i to święta prawda - każda następna praca będzie lepsza, więc próbuj, próbuj...
Odpowiedz
#3
Nie wiedziałam jak zamieścić większe, bo rozmiar był potem za duży i mi je odrzucało :/
Dziękuję za zwrócenie uwagi przy tym serduszku, nawet nie pomyślałam o tym, że odwrotnie proporcje zrobiłam- wstyd.
Odpowiedz
#4
Twój debiut jest całkiem udany, i na pewno osiągniesz dużo więcej. Serduszko słodkie, kolorowe. Kolczyki klimatyczne, starociowe. Nie za bardzo podoba mi się kompozycja deseczki, choć motyw ładny i fajnie wykończony brzeg. Chustecznik - za tymi aniołkami nie przepadam, ale podoba mi się kolor tła, wygląda na dobrze polakierowane. Najmniej mi pasuje butelka - kolory się w moim odczuciu gryzą i za dużo się na niej dzieje- i spękania i cieniowania i kokarda.
A co do krytyki, jest potrzebna, ale najwięcej pomoże Ci podpatrywanie prac innych, czytanie i własna praktyka.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#5
Hej imienniczko! Smile Fajnie, ze wpadlas, mam nadzieje, ze zagoscisz na dluzej Smile
Praktyka czyni mistrza, oklepane, ale prawdziwe. Olej jednoskladnikowca... na razie, bo to wbrew pozorom trudne medium.
Podoba mi sie tlo na chusteczniku, mieszalas farby czy juz gotowa taka byla?
Odpowiedz
#6
Farby mieszałam ze sobą Smile

Właśnie wybrałam jednoskładnikowego crackla, bo wydawało mi się, że to będzie prosta sprawa, a chyba nie do końca jest Smile
Choć z tych spękań byłam w miarę zadowolona, tylko z reszty tego słoika nie....
Odpowiedz
Reklama
#7
Widać,że dbasz o staranność wykonania.To bardzo dobrze.Dzięki temu prace ogląda się z prawdziwą przyjemnością.A wnioski same się nasuwają , w miarę praktyki.Jak dla mnie bardzo udany debiut. Życzę wytrwałości i czekam na następne prace.
Odpowiedz
#8
Żeby nie było, ze tu wszyscy są zgodni Big Grin Właśnie chciałam napisać, ze bardzo podoba mi się nietypowa kompozycja motywu na sercu Big Grin Przez to jest ciekawe, a nie po prostu bratki naklejone na serduszko...
Kolczyki super, tło chustecznika przyciągnęło i moje oko, świetny kolor.
Słoik na długopisy wyszedł niezbyt udanie, ta niebieska obwódka wokół kwiatków jest zdecydowanie do poprawki... Jeżeli chciałaś spróbować cieniowania, to na początek na pewno nie na crackle jednoskładnikowym, raczej na gładkie tle.
Deseczka ma takie tycie zdjęcie, ze nic na nim nie widzę Smile
Odpowiedz
#9
Bardzo fajne początki! Nawet ten słoik całkiem, całkiem... Smile
Moje początki były o wiele gorsze... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#10
Mnie sie podobaja kolczykiSmile
Reszta prac wymaga troche szlifu, ale wszystkiego sie nauczysz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl