Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze podboje z decoupagem
#31
Iwik, ale jajecznica, smaczna, kolorowa, dobrze reliefami doprawiona. Tych reliefów to Ci zazdroszczę, ja na razie ze swoich zadowolona nie jestem. Moim nr 1 jest pisanka z dwoma zajączkami skubiącymi stokrotkę z bratkiem u góry.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#32
Faktycznie, znowu coś zupełnie innego! Mnie ten styl niespecjalnie odpowiada, zdecydowanie pasowałby mi bardziej do bombek, szczególnie tam, gdzie dalas złotą czy srebrną konturowkę. Reliefy super.
Najbardziej podoba mi się ta z ptaszkami i nutami.
Odpowiedz
#33
Ostatnie najładniejsze! Zabieram! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#34
Tak robiłam to na styropianie zwłaszcza widać to na dużym jaju z perełkami na innych tego jakoś nie widać, z konturówką chyba trochę faktycznie przesadziłam Undecided no ale cóż, dziękuję za wyrażanie swoich uczuć i cenne uwagiSmile
Odpowiedz
#35
Napracowałaś się nieźle- reliefy wyszły cudowne. Pisanki napeweno cieszyc będą oko swoich nowych właścicieliSmile
Odpowiedz
#36
o żesz w mordę ! ale nam tutaj zdolniach jajowa wyrosła no no ! jak dla mnie najlepsze i bezkonkurencyjne jest pierwsze jajo z tym widoczkiem - normalnie pokłony do samej ziemi
i piękne jest to z bratkami
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#37
No robi wrażenie!
Ilość i różnorodność do pozazdroszczenia Smile
Brawo.
Odpowiedz
#38
Dzięki dziewczyny za ciepłe sowaSmile
Odpowiedz
#39
przepiękne te pisanki, aż mnie dziwi, że to Twoje początki, aż nie wyobrażam sobie co będzie jak się rozkręcisz :-) a jakie wspaniałe reliefy, takie dokładne i dopracowane :-) zdradź proszę jakiej konturówki używasz
Odpowiedz
#40
Oczywiście że zdradzę ale uprzedzam na pewno się zdziwisz,(a byłam ciekawa czy ktoś własnie o to spyta) bardzo nietypowy sposób, a może będziecie zgadywać?HuhSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl