Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze podboje z decoupagem
#1
Wrzucam kilka zdjęć z moimi pierwszymi pracami w tej dziedzinie, proszę oceniać nieważne jak ,byle szczerze,są to prace z ubiegłego roku a tegoroczne wrzucę jak porobię fotki.
                   

i reszta,jak narazie             Cool
Odpowiedz
Reklama
#2
Zgadza się motywy z papieru wydrukowane na drukarce atramentowej, oprócz 4 zdjęcia z jajkami te już są z serwetek ,Dziękuje za ciepłe słowaSmile
Odpowiedz
#3
Jaja superaśne! Oj,ciekawie się zapowiada,ciekawie.Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy...Smile
Odpowiedz
#4
Piękne prace, czarno-biała szkatuła dla mnie nr 1Big Grin
Odpowiedz
#5
Bardzo ładne prace, jeżeli to są pierwsze lub jedne z pierwszych no to wielkie brawa. Napisz proszę jak robiłaś czarno-białą pisankę i szkatułę - widzę wydruk, farbę czarną i białą, srebrną konturówkę i coś jeszcze, nie bardzo mogę się domyśleć co. W czerwono zielonym komplecie nie bardzo pasuje mi ten czarny kolor, ale to rzecz gustu. W ostatniej szkatułce nie grają ze sobą odcienie brązu i za mały między nimi kontrast. Pisaneczki wiosenne i wesołe, a bombki to już trochę wyższa pólka, bardzo dopracowane. Mam nadzieję, że zadomowisz się tu, bo ładne rzeczy robisz, a my wszystkie lubimy takie oglądać.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#6
Bardzo ciekawe prace! Szczególnie bombki - widać na nich pełen profesjonalizm. Na jajkach chyba dopiero się uczyłaś, ale błysk lakieru podziwiam! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Pisanki skompletowane z pudełkami naprawdę świetne! I ta z fioletowym irysem piękna. Zaczęłaś z wysokiej półki Big Grin
Odpowiedz
#8
Dziękuje za miłe słowa, bombki to właśnie moje ostatnie prace, pierwszymi były właśnie pudełka i jajka jomajka12 pytasz się jak robiłam czarno białe jajko ze szkatułą,więc- malowałam do połowy białą farbą i od połowy czarną,wydruk z drukarki na zwykłym papierze (o śniadaniowym nie wiedziałam ale nic straconego) motyw wycięłam przykleiłam i w brakujące wolne miejsca domalowałam cieniutkim pędzelkiem i na koniec lakier.Muszę Ci powiedzieć że masz niesamowity wzrok zgadza sie po wyschnieciu brzegi niektórych elementów motywu pociągłam perłową konturówka i brokatową, choć ta już była niepotrzebna.
Do mery ta ostatnia praca to pudełko, zgadzam sie z jomajka12 kolorystycznie nie gra ona z tłem jakoś tak wyszloHuh
robiłam jeszcze komplet lawendowy ale przed wydaniem nie zrobiłam fotki jak uda mi się zrobić to Wam pokażęWink
Odpowiedz
#9
No to ogladamy pierwsze prace; podoba mi sie zamysl laczenia tematycznego: pudlo - jajo, printroomowy komplet najlepszy. Jajeczka wesole i jak na pierwsze oblosci - bomba! Smile A po kilku miesiacach nastaly ozdoby swiateczne - swietne po prostu, widac, ze reka sie rozszumiala - wiecej sie dzieje, a wszystko starannie polaczone. Najmniej mi sie widzi ostatnie pudelko - blady braz w zestawie z bezem/kremem i nie widze dokladnie, ale cos tam sie porobilo wypuklosciowo z farbka, tak? SmileSmile
Tak czy siak, brawa za pierwsze prace i czekam na wiecej!
Dominika
Odpowiedz
#10
Jajka bardzo bardzo, bombki tez. Ale najbardziej przypadly mi komplety pudelko z jajem. Oba bardzo ladnie zrobione.
Bede czekac na najnowsze praceSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl