Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze podboje z decoupagem
#11
witaj
nieźle sobie poczynasz a raczej poczynałaś bo pewnie teraz jest jeszcze lepiej
super błysk i gładkość
bombka z domkiem - mój faworyt
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#12
Tak, początki udane - dziewczyny dobrze prawią Smile
Odpowiedz
#13
Jak takie były w tamtym roku,to teraz zapewne nas zadziwisz.:d
Świetny początek
Odpowiedz
#14
jutro wstawię pierwsze kilka sztuk choć wszystkich jeszcze i tak nie skończyłam ale do soboty muszę się wyrobić Serdecznie DZIĘKUJĘ za ciepłe słowaSmile przeglądałam trochę wczoraj i dziś stronki Vintage i nie mogłam oderwać od nich oczu spróbuję coś wykorzystać Shy
Odpowiedz
#15
A oto moje tegoroczne praceConfused                    

ciąg dalszy,                     reszte wstawie jak wykończe może jutro wieczorem,życze miłego oglądaniaBig Grin
Odpowiedz
#16
A cóżeś taka skwaszona? Przecież bardzo ładne jajeczka zrobiłaś! Smile
Zabieram ostatnie - takie prawdziwie pisankowe Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Ooo.. jaka roznorodnosc, widac, ze sie niezle pobawilas motywami i stylami. Bardzo ciekawe jest to pierwsze, podoba mi sie polaczenie delikatnego rozu i magnoli, a ja zwykle za rozowym (w calosci szczegolnie Smile) nie przepadam. Konturowkowo-kwiatowe tez bardzo pyszne. Najmniej mi sie widza reliefowe, nie podobaja mi sie kolory i ich nalozenie w zaglebieniach. Czy najpierw jajo bylo jasne, potem relief, a na to kolor? Jesli tak, to trudno w ten sposob osiagnac naturalne, rownomierne roztarcie. Mozna odwrotnie - jajo ciemne, na to relief jasny, na to duzo bitumu (chyba lepszy niz akryl, bardziej sliski), potem tapowanie na sucho jasnych, w ten sposob chcac, nie chcac ciemne zostanie w zaglebieniach, rowno rozlozone... taka moja mala rada, jesli nie masz nic na przeciwko SmileSmile
Odpowiedz
#18
A mnie się owszem podobają te ze złotą konturówką, bo ten kontur taki leciutki jest, bardzo dekoracyjny i nie za gruby. No i sprytnie pomógł zamaskować granice różnych motywów, prawda? Smile
Więc ja zabieram tę z fioletowym krokusem i uciekam Smile
Reliefy też mi się podobają, mimo że Dominika marudzi Smile Powiedziałaby lepiej, jak zrobić jasny relief na jasnym jaju Tongue

Różowe to absolutnie nie dla mnie (to pierwsze).
Odpowiedz
#19
no jak to 'jak'? normalnie - jasna konturowka na jasnym tle TongueTongue
Odpowiedz
#20
Mądrala Tongue A brudzenie jak?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl